Zamknij

Księgowa Wspólnot Mieszkaniowych

Nr oferty: StPr/24/0823Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 09-410 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Księgowanie wpłat właścicieli. Rozliczanie mediów. Sporządzanie sprawozdania finansowego rocznego dla każdej nieruchomości.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 26.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: rachunkowość
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: HILL HOUSE Sp. z o.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 09-410 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    Księgowanie wpłat właścicieli. Rozliczanie mediów. Sporządzanie sprawozdania finansowego rocznego dla każdej nieruchomości.
    StPr/24/0823
    data rozpoczęcia pracy od 26.09.2024
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN

    Dbanie o higienę i podstawowe wyposażenie stanowisk pracy. Pomoc w magazynowaniu leków. Dbanie o czystość wyciągów, lodówek, boksów aseptycznych, urządzeń do mycia i sterylizacji naczyń.
    StPr/24/0827
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Montaż rurociągów przemysłowych. Montaż konstrukcji stalowych. Prace monterskie (np. wiercenie, cięcie blachy i rur, skręcanie elementów stalowych).
    StPr/24/0818
    data rozpoczęcia pracy od 04.11.2024
    wynagrodzenie od od 4 400 PLN

    Wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych, dotyczących pracy; obsługiwanie korespondencji firmowej czy urzędowej; odbieranie, przełączanie rozmów telefonicznych w języku angielskim , filipińskim; planowanie i organizacja spotkań, konferencji, szkoleń itp.; nadzór nad dokumentacją firmową czy urzędową; obsługa urządzeń biurowych; możliwość delegacji po całym terenie Polski; przygotowywanie sprawozdań, raportów, prezentacji.
    StPr/24/0819

    Naliczanie płac i zleceń, sporządzanie deklaracji ZUS i PIT, przygotowywanie umów i świadectw pracy, uzgadnianie urlopów
    StPr/24/0820
    wynagrodzenie od od 4 300 do 5 000 PLN

    Dekretacja dokumentów księgowych. Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, weryfikacja zapisów księgowych, sporządzanie deklaracji VAT, PIT, CIT, przygotowywanie raportów i zestawień.
    StPr/24/0821

    Segregowanie i sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym oraz przygotowywanie ich do wprowadzenia do ksiąg. Tworzenie zapisów w programie księgowym, sprawdzanie rejestrów.
    StPr/24/0822

    Wystawianie faktur, wprowadzanie do komputera, przyjmowanie towarów, przewóz towarów do klientów. Praca w godzinach 8-16.
    StPr/24/1083

    Wymiana oleju w samochodach; wymiana opon; wymiana klocków hamulocwych. praca w godzinach 7-15.
    StPr/24/1084

    Zszywanie uprzednio skrojonych elementów pościeli i artykułów pościelowych. Szycie śpiworków dziecięcych.
    StPr/24/0807
    data rozpoczęcia pracy od 24.09.2024