Zamknij

Fryzjer

Nr oferty: StPr/24/0605Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Rajmunda Rembielińskiego 10A, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Wszystko w zakresie fryzjerstwa. Dbanie o czystość.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 03.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjer
    Zawód:
    • Fryzjer* (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 3)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wszystkie umiejętności w zakresie fryzjerstwa
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Izabela Chylińska Salon Fryzjerski
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Rajmunda Rembielińskiego 10A, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 509 473 793
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Przygotowanie (szlifowanie), podwieszanie oraz montaż rur.
      StPr/24/0611
      data rozpoczęcia pracy od 18.07.2024
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      Czyszczenie i konserwacja zgodnie ze specyfikacją.
      StPr/24/0612

      Zapewnienie właściwego przygotowania potraw kuchni filipińskiej oraz indyjskiej, zarówno pod względem smakowym jak i estetycznym. Zarządzanie zespołem kuchni w przyjaznej atmosferze, współpraca, szkolenie współpracowników. Przestrzeganie procedur i standardów obsługi w kuchni oraz wszystkich zasad bezpieczeństwa i higieny pracy z żywnością. Przygotowanie menu oraz listy produktów. Praca na różnych sekcjach kuchni. Kontrolowanie stanu wyposażenia kuchni i ilości dostępnych składników. Utrzymywanie kuchni w czystości zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i higieny pracy. Obsługa klienta, nadzór nad dostarczanymi posiłkami.
      StPr/24/0613
      data rozpoczęcia pracy od 10.07.2024

      Usługi: - organizacja miejsca pracy biura, - nadzoru i tworzenia procedur, - nadzoru spraw gospodarczych, transportu, inwestycji, - nadzorowanie podległego zespołu.
      StPr/24/0608
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2024
      wynagrodzenie od od 38 PLN

      Przygotowywanie korespondencji do ekspedycji. Prace pomocnicze przy przyjmowaniu korespondencji. Prace pomocnicze w archiwum zakładowym. Przygotowywanie dokumentacji do archiwizacji. Digitalizacja akt spraw ( postepowań przygotowawczych). Obsługa skanera i urządzeń biurowych. Wykonywanie kserokopii akt spraw i innej dokumentacji. Inne czynności kancelaryjno - biurowe. Godz. 7.30-15.30. Alg.
      StPr/24/0877
      wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

      Przygotowywanie i wysyłanie korespondencji; wykonywanie czynności związanych z archiwizowaniem dokumentów; ewidencjonowanie dokumentów w systemie informatycznym; segregowanie, wpinanie dokumentów; prowadzenie rejestru dokumentów; praca w godz. 7-15 - algorytm.
      StPr/24/0876
      data rozpoczęcia pracy od 15.07.2024

      Przygotowanie materiałów budowlanych; prace porządkowe na budowie; wykonywanie prostych czynności budowlanych.
      StPr/24/0603
      data rozpoczęcia pracy od 19.08.2024

      StPr/24/0604

      Wszystko w zakresie fryzjerstwa. Dbanie o czystość.
      StPr/24/0605
      data rozpoczęcia pracy od 03.07.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Wycena okien. Przygotowanie dokumentacji. Wyliczenia kosztorysów, robocizny.
      StPr/24/0606