- Kierujący pojazdem marki Volvo uderzył w znak, a następnie, skręcając w ul. Kochanowskiego zakończył jazdę na sygnalizatorze. Jednak i to nie zatrzymało 43-latka, który pozostawiając pasażerkę w pojeździe chciał uciec pieszo. Dzięki reakcji świadków, którzy nie spuszczali mężczyzny z oka, mieszkaniec Płocka już po chwili wpadł w ręce płockich policjantów - informuje sierż. szt. Monika Jakubowska z płockiej policji.Jak się okazało, mężczyzna miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy, natomiast 42-letnia pasażerka trafiła do szpitala. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem - grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów i wpłata do 30 tys. na Fundusz Sprawiedliwości. Policja ponownie przypomina, że kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu jest bardzo niebezpieczne - oprócz odpowiedzialności karnej, często skutkuje również czyjąś tragedią. Dlatego bezwzględnie należy zwracać uwagę na to, czy osoby za kierownicą są pod wpływem alkoholu.
Komenda Miejska Policji w Płocku
Komenda Miejska Policji w Płocku
Fan15:12, 29.08.2023
No niesłychane co to te ludzie robią, może takie egzemplarze powinny przechodzić badania psychiatryczne bo moze nie potrafią funkcjonować w społeczeństwie :)
Plo06:03, 30.08.2023
Pani na pewno nie zauważyła, że kierowca jest na bani... ?
Marion14:38, 30.08.2023
Baba tez nie odpowiedzialna, skoro z pijakiem jechala.....
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu petronews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@petronews.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Płocczanin u Donalda Trumpa. Był jedynym Polakiem
Kasy kupa, a Trump sobie poszedł...
$$$
17:09, 2025-06-20
Płocczanin u Donalda Trumpa. Był jedynym Polakiem
Gratulacje Mariusz
gret
16:42, 2025-06-20
Tragiczny wypadek w powiecie płockim
Pozdrawiam czytelników
Alfons z Alfonsowa
15:47, 2025-06-20
Płocczanin u Donalda Trumpa. Był jedynym Polakiem
Brawo Patrowicz rozslawia PLOCK WSZĘDZIE
Rogozino
15:37, 2025-06-20
0 0
I pewnie głosują na PIS bo to jest patologia jak większość ich wyborców.