- Około godziny 2.10 operator monitoringu miejskiego zauważył na ul. Kwiatka mężczyznę, który prawdopodobnie mógł być pod wpływem alkoholu i wsiadł do auta. Niezwłocznie o tym fakcie powiadomił dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Płocku. Policjanci zatrzymali wskazany przez operatora monitoringu miejskiego pojazd do kontroli na ul. 1-Maja - relacjonuje starszy inspektor Jolanta Głowacka, Rzecznik Prasowa Straży Miejskiej w Płocku.Funkcjonariusze zabrali kierowcę do radiowozu. Z uzyskanych informacji wynika, że nietrzeźwy kierujący jest mieszkańcem Płocka, ma 47 lat. Badanie alkomatem przeprowadzone około godz. 2.30 wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
- Około godziny 4.00 rano operator monitoringu miejskiego zauważył, tego samego mężczyznę, który po wyjściu z KMP udał się na ul. 1 Maja do swojego auta, po czym wsiadł do niego i odjechał. Ponownie o zdarzeniu poinformowano dyżurnego KMP. Mężczyzna zatrzymany został przez policjantów na ul. Otolińskiej - informuje st. insp. Jolanta Głowacka.Badanie alkomatem podczas drugiego zatrzymania wykazało u mężczyzny prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Strażnicy miejscy podkreślają, że jazda pod wpływem alkoholu jest skrajnie nieodpowiedzialna i niesie ze sobą poważne konsekwencje. Nietrzeźwi kierowcy są zagrożeniem dla siebie, pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego.
Pioter14:06, 24.03.2023
Wzorcowy Suweren!
I wiecie co...17:11, 24.03.2023
Wsiadł i 3 raz, ale w miejscu gdzie kamera nie sięgała
Rozbudowa wylotówki z Płocka. Jest konkret!
15 lat ANa minęło i dalej jest obietnicą. Na tym skończy swoją prezydenturę!
obserwator
22:39, 2025-06-21
Płocczanin u Donalda Trumpa. Był jedynym Polakiem
Gratulacje Mariusz Patrowicz !!!!
jedrek
16:41, 2025-06-21
Płoccy policjanci na podium w jiu-jitsu
Brawo Panowie dobra robota tak trzymać, dużo zdrowia, braku kontuzji i by ta passa trwała jak najdłużej👍.
Piotr Maślanka
15:51, 2025-06-21
Rozbudowa wylotówki z Płocka. Jest konkret!
Jakie miasto takie inwestycje. Zdążymy oświeć zanim pojedziemy. Tu potrzebny jest gospodarz z jajami , nie polityk . Pan N to raczej pomniki niech odsłania albo bierze udział i akademiach szkolnych.
Gonzo
08:30, 2025-06-21
0 0
jak twoja kidawa.