PUKS Viktoria Płock zaprasza 31 grudnia nad Zalew Sobótka na XIV Płocki Bieg Sylwestrowy. Impreza rozpocznie się o godzinie 11.00. Biegacze będą mieli do pokonania trasę o długości 6 km, dla osób uprawiających nordic walking przygotowano trasę o długości 3 km.
Celem Płockiego Biegu Sylwestrowego jest popularyzacja zdrowego i sportowego stylu życia. Jest to również okazja do integracji środowisk sportowych Płocka i okolic. Początkujący biegacze będą mieli okazję uzyskać cenne wskazówki od doświadczonych sportowców.
Organizatorzy przygotowali puchary i nagrody dla najlepszych zawodników. Wśród wszystkich uczestników odbędzie się losowanie nagród. Wyróżnione zostaną też osoby, które zaprezentują się w najciekawszych strojach.
Płocki Bieg Sylwestrowy jest wydarzeniem w ramach akcji "Pobiegajmy w Płocku". Do tej inicjatywy zaliczane są też: Bieg Wiosny (Wagarowicza), Bieg Solidarności, Półmaraton Dwóch Mostów, Płocka Dycha, Bieg Tumski, Bieg Soczewka i Bieg Niepodległości.
Organizatorzy wydarzenia: Parafialno-Uczniowski Klub Sportowy "Viktoria", Zespół Szkół Technicznych "Siedemdziesiątka" w Płocku. Sponsorem biegu jest Urząd Miasta Płocka. Szczegółowych informacji udziela prezes klubu i radny Rady Miasta Płocka Leszek Brzeski.
Decyzja o Centrum Integracji Cudzoziemców w Płocku
Polak, katolik miłujący bliźniego popisał sobie wyżej. I jak trzeba flagą pokiwał.. To samo pisałeś na budujących olefiny. I co ? Jaka strata, nie zgwałcili cię...
Taa
17:32, 2025-07-03
Decyzja o Centrum Integracji Cudzoziemców w Płocku
Teraz czas zdjąć ukraińskie flagi w Płocku!!!!!
Polak
17:04, 2025-07-03
Decyzja o Centrum Integracji Cudzoziemców w Płocku
Nowakowski stwarzaj atrakcyjne miejsca pracy dla Polaków by Nie musieli wyjeżdżać z Płocka. Od tego jesteś dziadu. A ty narobiłeś syfu demograficznego i chcesz zapchać dziurę ukraińskim ścierwem!!!!
Praca dla Polaków
17:01, 2025-07-03
Decyzja o Centrum Integracji Cudzoziemców w Płocku
Teraz czas deportować Ukraińców. Koniec utrzymywania ukraińskiej hołoty!!!!! Poczytajcie w necie ile to ukraińskie dziadostwo każdego dnia dokonuje przestępstw w Polsce. Za tego gwałciciela ukraińskiego z Płocka dwudziestu ukraińskich zwierząt odpowie. Niebawem Ukraińcy sami wyjadą z Polski
Ukraińcy wynocha!!!!
16:56, 2025-07-03
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz