Zamknij

Zawodnik płockiego klubu wywalczył tytuł mistrzowski w muaythai

12:40, 06.02.2024 Wiktor Pleczyński Aktualizacja: 16:15, 06.02.2024
Skomentuj

Jakub Malinowski z Tiger Płock wywalczył złoty medal na Open Belgian Muaythai Youth Championships.
W Open Belgian Muaythai Youth Championships 2024, które odbyły się 13-14 stycznia w Gent do rywalizacji stanęło 430 zawodników z klubów z Belgii, Holandii, Francji, Niemiec oraz 16-osobowa reprezentacja polskich klubów. W mistrzostwach walczył między innymi zawodnik Tiger Płock (Fight MZOS Płock) Jakub Malinowski. Sportowiec z płockiego klubu wystartował w kategorii 16-17 lat do 72,5 kg. Jakub Malinowski w ćwierćfinale stoczył walkę z Kjento Didden, w półfinale pokonał Gework Martyrosian, a w finale w dominującym stylu zwyciężył z Damir Naritsin. W rezultacie zawodnik zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Belgii.