REKLAMA

Nie ma chętnych do wybudowania tężni na Winiarach

REKLAMA

Wygląda na to, że nieprędko mieszkańcy płockiego osiedla Winiary doczekają się wymarzonych tężni solankowych. Unieważniono kolejny przetarg.

Tężnie na osiedlu Winiary to jeden z wygranych projektów Budżetu Obywatelskiego jeszcze z roku 2016. Inwestycja do tej pory nie doczekała się jednak realizacji. Najpierw wykonawca projektu nie wywiązał się z umowy i ratusz zdecydował się na zerwanie umowy.

Teraz, gdy już projekt powstał, nikt nie zgłosił się do jego realizacji. Pierwotnie tężnie miały być gotowe na wiosnę tego roku, następnym terminem był koniec sierpnia 2018. Miesiące mijają, a perspektyw, że w tym roku płocczanie będą mogli na osiedlu Winiary skorzystać ze zdrowotnej aury tężni, jak nie było, tak nie ma.

– Niestety, jesteśmy po dwóch przetargach i nie zgłosił się żaden wykonawca, chętny do jej wykonania – mówił Michał Sosnowski na antenie radia KRDP FM. – Mam nadzieję, że sprawdzi się tu powiedzenie „do trzech razy sztuka” – dodał.Ratusz zrywa umowę z wykonawcą. Co dalej z tężnią na Winiarach?

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU