Konkurs. Do wygrania bilety na świętą wojnę [ZAKOŃCZONY]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już w najbliższą niedzielę najwyższe sportowe emocje w Orlen Arenie. W płockiej hali zmierzą się dwie, najmocniejsze drużyny polskiej ligi: Orlen Wisła Płock i Vive Tauron Kielce. Emocje gwarantowane. Chcesz je przeżyć na żywo? Mamy zatem coś dla Ciebie!

Piłka ręczna wraca do Orlen Areny. Po przerwie na mecze reprezentacji Polski, Nafciarze wznowili treningi i rozgrywki. Gra rozpoczyna się od mocnego uderzenia. W niedzielę płocczanie podejmą obrońców tytułu – Vive Tauron Kielce.

Tego przeciwnika płockim kibicom z pewnością nie trzeba przedstawiać. To największy i odwieczny rywal Nafciarzy, który sprawia, że podczas starć płocczan z Vive  hala zapełnia się do ostatniego miejsca. Z całą pewnością podobnie będzie przy okazji niedzielnego spotkania, na którym walki i efektownych akcji z całą pewnością nie zabraknie.

Konkurs

Mamy dla Was niespodziankę. Konkurs, w którym do wygrania czeka aż sześć wejściówek na niedzielny mecz. Co zrobić, żeby wygrać? Wystarczy napisać w komentarzu do artykułu krótki wierszyk na temat meczu z Kielcami. Uwaga, nie może zawierać wulgaryzmów! Przycisk komentarza znajdziecie po prawej stronie (pulsująca literka f na niebieskim tle).

Na Wasze odpowiedzi czekamy do czwartku, 6 listopada, do północy. Wśród wpisów wybierzemy 6 najlepszych, według redakcji. Życzymy powodzenia!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji