REKLAMA

Kabaret Hrabi wystąpi w Płocku

REKLAMA

Przed nami kabaretowe spotkanie na wysokim poziome. 16 lutego, w auli płockiej Szkoły Muzycznej wystąpi kabaret Hrabi ze swoim programem „Co jest śmieszne”. Prawie wszystkie bilety zostały już wyprzedane.

Kabaretu Hrabi chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, ponieważ jego członkowie są rozpoznawalni wśród starszej, jak i tej młodszej widowni. Zespół stanowią: Łukasz Pietsch (pianista), Tomasz Majcher oraz dwoje aktorów byłego kabaretu Potem, działającego w latach 80. i 90. (Dariusz Kamys i Joanna Kołaczkowska), którzy znani są także z improwizowanego serialu telewizyjnego „Spadkobiercy”.

16 lutego o godz. 18 w auli Szkoły Muzycznej, Hrabi zaprezentuje swój program pt. „Co jest śmieszne”, który – według twórców – jest odpowiedzią na to co i w jakich sytuacjach nas bawi. Kabaret ten charakteryzuje się starannie przygotowanymi tekstami, ale też umiejętnością improwizacji, co sprawia, że znajduje się w czołówce najpopularniejszych grup kabaretowych w Polsce.Bilety można kupić na stronie www.biletynakabarety.pl w cenie 50 zł. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ prawie wszystkie zostały już wyprzedane. Na płocki występ pozostało już tylko kilkanaście wolnych wejściówek.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU