REKLAMA

O kobietach na wesoło – kabaret na żywo z Andrzejem Poniedzielskim w Płocku

REKLAMA

Z  okazji Dnia Kobiet w Płocku odbędzie się specjalny występ Andrzeja Poniedzielskiego. W kabarecie na żywo pt. „O Kobietach”. Nie zabraknie humoru, satyry, piosenki i… opowieści o relacjach damsko-męskich.

Na występ Andrzeja Poniedzielskiego organizatorzy zapraszają 14 marca o godz. 17 do Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku. W swoim kabarecie na żywo pt. „O Kobietach” zaprezentuje nam inteligentny humor, satyrę i piosenki w nowym programie, choć z niezmiennym poczuciem humoru. Głównymi tematami wieczoru będą kobieta, mężczyzna oraz relacja pomiędzy nimi, nazywana szczęściem!

Andrzej Poniedzielski to poeta, pieśniarz, konferansjer, ale i autor tekstów piosenek m.in. dla Grzegorza Turnaua, Stanisława Sojki, Anny Marii Jopek, Edyty Geppert. To również satyryk, humorysta i aktor Teatru Ateneum w Warszawie. Został Mistrzem Mowy Polskiej i Ambasadorem Polszczyzny (2016 r.).Jest autorem ponad 200 wierszy oraz tekstów ponad 20 piosenek Elżbiety Adamiak. W 1987 ukazała się jego pierwsza płyta długogrająca (Elżbieta Adamiak i Andrzej Poniedzielski – Live, Pronit). Wraz z Arturem Andrusem tworzył wieczory kabaretowe w łódzkiej piwnicy artystycznej „Przechowalnia”. 4 lipca 2002 roku, w ramach Olsztyńskich Spotkań Zamkowych „Śpiewajmy Poezję” miała premierę jego pierwsza solowa płyta „13 łatwych utworów tanecznych”. W serii „Biblioteka bardów” nakładem Wydawnictwa „Twój Styl” ukazały się wiersze i teksty Andrzeja Poniedzielskiego. Tomik zilustrował jego syn Michał.

Bilety:

  • Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, ul. Jakubowskiego 10, Tel. 24 366 43 50
  • Bilety grupowe – informacje – rezerwacje Tel. 515 400 723
  • Bilety internet: kupbilecik.pl, biletyna.pl.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU