REKLAMA

Dziecko wpadło do szamba. Niestety, nie żyje [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

W poniedziałkowe popołudnie w gminie Bulkowo dziecko wpadło do szamba. Strażakom udało się je wyciągnąć, ale dziewczynka była w ciężkim stanie.

Do zdarzenia doszło 27 sierpnia wczesnym popołudniem, na prywatnej posesji w miejscowości Sochocino-Praga (gmina Bulkowo).

– Dziecko wpadło do przydomowego szamba – napisał do nas czytelnik. – Z tego co wiem, strażacy już je wyciągnęli i trwa jego reanimacja – dodał.

Na miejscu są 3 wozy bojowe straży pożarnej, policja, karetka pogotowia. Przyleciał również helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, 3-letnia dziewczynka była pod opieką babci, wpadła do szamba przez wąski otwór. Żeby dostać się do dziecka, trzeba było najpierw koparką rozbić szambo.

Potwierdziła to sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.– 3-letnia dziewczynka podczas zabawy wpadła do przydomowego szamba. Ze zbiornika wyciągnął ją strażak. Na miejsce przyjechały wszystkie służby ratunkowe, w tym Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Obecnie trwa reanimacja dziecka – wyjaśniła Marta Lewandowska.

Z informacji, które uzyskaliśmy wynika, że stan dziewczynki jest bardzo ciężki.

Aktualizacja

Przed godziną 16 otrzymaliśmy smutną informację.

– Niestety, dziecko zmarło, pomimo podjętej reanimacji przez lekarzy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policjanci prowadzą czynności w tej sprawie, na miejsce udaje się też prokurator – powiedziała nam sierż. sztab. Marta Lewandowska.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 7

 1. Anna says:

  Przez bezmyslnosc doroslych to słoneczko zgasło jestem babcią i nie wyobrażam sobie co ta kobieta teraz czuje

 2. Anonim says:

  jest mi bardzo przykro,wyrazy współczucia

 3. Zasmucona says:

  Boże Aniołku niewinny :( serduszko chciało żyć a nie uratowali Cię! spoczywaj w pokoju maleńka dorośli są winni twojej śmierci dziecino !

  • Ela says:

   Najlepiej w takiej chwili zatrzymac się i pomyśleć, gdyby nas to spotkało,rodzinie musi być bardzo ciężko, trzeba ich wspierać, nie oceniać. Nie sadze, ze babcia nie chciała zapewnić bezpieczeństwa wnusi. Wyrazy współczucia,

 4. ira says:

  SERDECZNE WYRAZY WSPÓLCZUCIA. ANIOŁKU SPOCZYWAJ W POKOJU..

 5. petropolis says:

  Katarzyno – strażacy to kozacy – opieka dla najbliższych wskazana

 6. Katarzyna Biedrzycka says:

  Strazacy potrzebuja opieki psychologa po uczestnictwie w tak wstrzasajacej akcji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU