REKLAMA

Andrzej Nowakowski wzywa do demonstracji przeciw wyrokowi TK. Płocczanie: „Prezydent Płocka powinien być ponad podziałami”

REKLAMA

Najpierw Donald Tusk, a po nim prezydent Płocka, Andrzej Nowakowski, nawołują do demonstracji przeciw wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w sprawie nadrzędności Konstytucji RP nad traktatami unijnymi. Sprawdziliśmy, jakie komentarze pojawiły się pod postem prezydenta.

W czwartek, 7 października, Trybunał Konstytucyjny wydał wyrok, w którym uznał, że przepisy europejskie w zakresie, w jakim organy Unii Europejskiej działają poza granicami kompetencji przekazanych przez Polskę, są niezgodne z polską konstytucją.

Jak podkreślono w uzasadnieniu, jest to linia orzecznicza, którą Trybunał Konstytucyjny stosował już wcześniej. W 2005 roku wydany został podobny wyrok, a wówczas przewodniczącym składu orzekającego był Marek Safjan – autorytet posłów opozycji, obecny sędzia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

Nawiązując do tego wyroku, lider PO, Donald Tusk wezwał na swoim profilu twitterowym, aby w niedzielę, 10 października stawić się w Warszawie na demonstrację „w obronie Polski europejskiej”. Wydarzenie to zapowiedział na godz. 18, ma odbyć się na Placu Zamkowym w Warszawie. Co istotne, wówczas odbywać się będą w pobliżu obchody związane z katastrofą smoleńską.

Do uczestnictwa w demonstracji zachęca na swoim profilu społecznościowym (oficjalnym, a nie prywatnym) prezydent Płocka, Andrzej Nowakowski.

– Bądźmy jutro o 16:00 na placu Narutowicza i – jeżeli możemy – o 18:00 na placu Zamkowym w Warszawie, aby pokazać, że Polska jest częścią zjednoczonej Europy i nie zmieni tego żaden wyrok. Zróbmy to w obronie europejskich wartości, w trosce o naszą wolność i przyszłość. Zostajemy w UE – napisał na swoim profilu prezydent Płocka.

Co na to płocczanie? Nie wszyscy zgadzają się z retoryką prezydenta, który w swoim działaniu systematycznie i mocno podkreśla związek z rodzimą partią, Platformą Obywatelską.– Prezydent Płocka znowu działa w akcji politycznej, a strategicznymi sprawami Płocka nie ma kto zająć się!!! Prezydent robi polityczną akcję w sprawie bycia w zjednoczonej Europie, a sam nie podejmuje żadnych działań w sprawie, aby Płock dobrze funkcjonował w tej zjednoczonej Europie!!! – podkreśla w komentarzu do posta na Facebooku Jan.

Część osób popiera apel prezydenta, ale wiele osób wyraża inną opinię.

– Pytanie powinno brzmieć: czy będziemy suwerenni, jeśli prawo unijne będzie ponad naszym oraz jak Pani nazwie to, jeśli jakaś instytucja uzależnia przyznanie środków finansowych od tego, czy sędziowie zagłosują tak, jak ta instytucja chce? Wy tego naprawdę nie widzicie, czy widzieć nie chcecie, że Unia to tylko nazwa i jednym wolno więcej, niż innym? – odpowiada komentującej Jan Adam.

– W skrócie: albo wasi sędziowie będą orzekać tak, jak nam (Unii) pasuje, albo będziemy blokować wam kasę, która wam się należy i grillować was przy każdej możliwej okazji. Przykre, że to Pani nie rozumie, że w praktyce oznaczałoby to dla nas oddanie suwerenności w ręce Unii – podkreśla internauta. – Setnie mnie Pan rozbawił! Oczywiście ani słowa o tym, że m.in. Niemcy, Francja, Włochy, Czechy, Litwa czy Hiszpania również uznały nadrzędność ich konstytucji nad prawem unijnym. Ups, ale zapomniałem, że to w Polsce praworządność jest zagrożona – dodaje Jan Adam.

– Wezwanie bez sensu. Teraz wyrok TK nie pasuje? A przecież w 2005 roku TK orzekł tak samo. Już nie wspomnę, że orzecznictwo innych krajów było o wyższości prawa krajowego nad europejskimi, ale to w Polsce jest tragedia. Chwilę temu politycy PO, KO i innego politycznego tałatajstwa skandowali, ze KONSTYTUCJA, KONSTYTUCJA. Teraz nagle Konstytucja jest passe… – dziwi się Radek.

– Jakich wartości mamy bronić? Niemieckich czy polskich? Jeśli mamy zostać w UE, to polskie prawo musi być tak samo respektowane, jak i prawa innych krajów. UE nie jest ponad polskim prawem – zgadza się z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego internauta Jarek.

Swój wniosek na temat apelu Andrzeja Nowakowskiego wysnuła także płocczanka.

– Prezydent Płocka powinien być ponad podziałami – pisze Ewa. – Powinien – popiera ją Dejmian. – Jeszcze niedawno wszyscy latali po ulicach i krzyczeli „konstytucja”, a teraz ta sama konstytucja jest be ? – dodaje.

– To polityka, takie piekiełko. Jak jest coś wygodne, to wtedy jest się za, jak jest niewygodne, to jest się przeciw, mimo, że tydzień temu było się za „i czego nie rozumiesz?”. Poza tym, nawet jak ktoś myśli inaczej, to musi tańczyć jak mu partia zagra. Publicznie Ci nikt tego nie powie, a prywatnie…? Patrz np. ostatnie urodziny Mazurka – niby nikt nie wiedział, że tam będą pić z innymi politykami, z którymi na co dzień obrzucają się błotem w TV – podsumowuje Paweł.

Fot. FB Prezydenta Płocka Andrzeja Nowakowskiego

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Komentarze 106

 1. Dexter says:

  Mnie się wydaje, że każdy prezydent miasta winien zrzec się członkostwa w partii w momencie wybrania na urząd. Tak zrobił w 2002 r. do dzisiaj rządzący Krakowem prof. Jacek Majchrowski – był członkiem SLD, ale zrezygnował z tego. Owszem, był też w PZPR, ale dzisiaj chyba już tego nie mu nie wypomina. Mogę być jednak w błędzie, ale wiem też, że Majchrowski swego czasu założył apolityczne stowarzyszenie „Przyjazny Kraków” i nawet w dzisiejszej Radzie Miasta Krakowa jest nawet klub radnych. Ale jak wyjawiłem na początku – prof. Jacek Majchrowski, choć lewicowy, obecnie nie czuje więzi z jakąkolwiek organizacją czysto partyjną.

  • Anonim says:

   Niezły stek bzdur – apolityczny, hahahahaha.

   • Dexter says:

    Ależ to prawda – wiem, co pisałem

   • Anonim says:

    Niewątpliwie wiesz co napisałeś, nie zmienia to faktu, że nie ma czegoś takiego jak apolityczny, obiektywny itd. Więc jest to stek bzdur.

 2. takitam says:

  jedni drugich warci, idę spać…

 3. Piękny wierszyk na cześć władzy ktoś popełnił : says:

  Zdolny jestem niesłychanie i mam w świecie poważanie. Rząd najlepszy od półwiecza – skupia się na wielkich rzeczach: Kompetentni ministrowie. Każdy w PiSie ideowiec – z zasadami jak husaria: Bóg, Ojczyzna, Honor(aria). Okno na świat otworzone – turystyka w jedną stronę. Lepsza praca – wyższa płaca (zwłaszcza jeśli ktoś nie wraca). Gospodarka rozpędzona – są mieszkania (trzy z miliona). Kilometry autostrady, chrześcijańskie też zasady. Cały naród żyje w zgodzie (IPN – I Po Narodzie). Nie ma WSI choć jeszcze trochę, a zrobimy wszędzie wiochę. CBA – udane akcje. SuperMEN – same atrakcje. W szkołach nie ma już Darwina – są nauki z „biskup ‚ina”;. Żadnych gejów, Ferdydurek – Jaro ciągnie każdy sznurek. Nie podskoczy żaden gieroj, bo dopadnie go nasz Zero. Jest religia na maturze, wierny lud na Jasnej Górze. Służba Zdrowia wręcz w rozkwicie, lecz suweren traci życie. Krótko pisząc – SKOK udany. Lecz kobiety do wymiany!

  • Czekam, kiedy dadzą ci Nobla. says:

   Pierwszy post bez bluzgów i pomyj. Wielkie zaskoczenie.
   Prawie udało ci się.
   Kto to ci napisał?

 4. Do Andrzeja says:

  A gdzie pan Nowakowski był gdy PiS bezprawnie pozbawiał pracy płockich przedsiębiorców? Dlaczego wtedy nie wzywałeś do protestów? Aha no nie miałeś polecenia od Czajkowskiego lub Tfuska

  • 40+ says:

   Pretensje powinny być do PIS, a nie do prezydenta..A co Nowakowski wtedy mógł zrobić?
   Ponadto w Płocku PIS nie rządzi w Płocku od 2010 roku. W jaki sposób PIS pozbawiał pracy?
   Czegoś tu nie rozumiem.

  • Cnoty niewieście says:

   ale teraz pisiorom zabiłeś ćwieka tym postem. Zgłupieli jak widać juz do reszty :-D
   Przecież dla nich jak nienawidzisz pissu to musisz bezkrytycznie popierac plaftorme, i odwrotnie. Mozesz być tylko czarny albo biały.
   Inna opcja dla tych kołtunów nie istnieje :-D

   • 40+ says:

    Myślę, że dla ciebie, też to jest problem.

 5. Płocczanin says:

  Płock to czerwone miasto, w którym prawie zawsze wygrywają ludzie postkomuny. Ze względu na strategiczny zakład od rozpoczęcia budowy byli przysyłani i osiedlani zaufani ludzie PZPR i tajniaków. Dziś ich dzieci głosują w wyborach samorządowych. Więc czego się spodziewać ?

 6. 40+ says:

  Już rozwiałeś moje wątpliwości.
  Wnioski wyciągnij sam.

  • Pffff :-D says:

   zabawny kołtunku, bardziej mi zależy na rozwianiu porannych gazów niz na twoich watpliwości.
   Ale dobrze, że jakieś miałeś – ten fakt przez chwilę wynosił cię ponad poziom umysłowych ameb do jakich zaliczasz sie z całą reszta pisaków.

   • 40+ says:

    Byle kto, nie obrazi mnie.

   • Słusznie, żeby móc says:

    się poczuć obrażonym trzeba mieć przynajmniej trzycyfrowe IQ, a tak to nie da się obrazić pantofelka :-D

 7. Nauczyciel says:

  Nowakowski nie ośmieszaj się

  • Ewa says:

   To jest tak jak historycy czyli pan Tusk i poloniści czyli pan Nowakowski wypowiadają się na temat Prawa !!!

   • Anonim says:

    peuna zgoda! Powinny sie wypowiadadź same katehetki i biskópy !

 8. Anonim says:

  Najśmieszniejsze jest to , ze pisiory najpierw wielokrotnie złamały konstytucję, ustanowiły marionetkowy trybunał, który przyklepał potrzebne pisiorom zmiany, a teraz kiedy wszystko gotowe to gardłują, że bronia tejże konstytucji przed złą Unią :-D

  A już niesmieszne jest to, że ciemny lud to dalej łyka. Ale juz niedługo, jak tania kiełbacha wyborcza się skończy i kaska z dalekiej Brukseli przestanie płynąć strumieniem a zacznie co najwyżej ciurkiem to suteren się moze przebudzi z głodu.

  Tyle, że wtedy jak zawsze bedzie to „wyna Tóska” i tenczowyh

  • Hi Ha Ha Ha. says:

   dowćb ci śe wyostszył?

  • Unia przytrzyma kasę, says:

   do momentu, aż PO wygra wybory.
   Tak mówił niejaki Trzaskowski.

   • Anonim says:

    i bardzo dobrze jeśli przytrzyma. Niech nie pasą się na tej kasie tłuste koty z pissu i brunatne kryptogeje od bąkiewicza.
    A suteren najwyżej dostanie rykoszetem – trudno. Wg geniusza ekonomii Glapy ponoć to świat chce pożyczać od Wolski i wolaków, muahahahahaha

  • Hi hI Hi Bua Ha Ha Ha. says:

   Innych wyzywasz od ciemniaków. A gdzieś ty się kształcił, taki oświecony? (Eu)Geniusz.
   Czemu nikt nie dał ci jeszcze Nobla, takiemu wybitnemu europejczykowi? Czy na twojej wsi już wiedzą, że taki wytbitny sąsiad tam mieszka? Skąd, więc ta frustracja?

   • Anonim says:

    za to na twojej wiosze nie mogą wytrzymać twojego smrodu :-D

 9. mam to gdzieś says:

  Donaldzik mu kazał czy tak mu wpadło do łba ? W Płocku tylko nowy handel powstaje, kolejne pawilony do wynajęcia. Pewnie nawet chwili nie przeznaczy na zmianę tego za to szykuje się do odlotu. Z walizami. POPIS&consortes.

 10. Barbara says:

  ..jednak racja Panie Marszałku ..naród wspaniały tylko ludzie………..jak Wam nie wstydzi!!!…z całego serca życzę..niech Was wyprowadzą z Unii , jestem stara , nie dotknie mnie to wcale , ale Wasze dzievi6 i wnuki pewnie tak, podziękują takim d,iadom jak wy za spieprzony świat i Nowy Ład..

 11. Łysy says:

  Nie ma sensu zakłamywać rzeczywistości…Wam się wydaje że ciemny lud wszystko kupi?…orlenowska gazeta nawet nie stara się zachować pozorów, trzeba było odpuścić ten temat, bo wyszło jak w TVP

  • Aga says:

   Czytając ten artykuł mam wrażenie jakbym znów widziała komunistyczną prasę i reklamę jedynie słusznej opcji. To już jest TVP Bis, więcej nie będę tej propagandówki czytała.

   • Oglądacz TV Trwam. says:

    „Polecam”: Wysokie obcasy, Twój styl,ewentualnie GW. Obowiązkowo TVN.
    Wykłądy Kuby W, Lecha W. Tam nawet dowiesz się o odnawialnych źródłąch energii (OZE).
    Może nawet jakąś dysertację wyprodukujesz? Teraz o to bardzo łatwo.

  • Brunet says:

   Przecież to są jedynie słowa z postu Nowakowskiego. Nic od siebie nie dodali ale może jak idol – zapuść włosy Łysy

 12. Łysy says:

  Brawo Płock , brawo Panie Prezydencie!

 13. Prawda says:

  Tusk i jego ekipa to pieski Merkelowej, siad, waruj, daj głos to najlepiej potrafią a swój naród i Polskę za przeproszeniem w dupie mają

 14. Victor says:

  Prezydent powinien być poza podziałami i nie reprezentować żadnej partii. Żeby ten Duda o tym pamiętał.

 15. kemot says:

  nie przystoi prezydentowi namawiac i brac udzial w manifestacjach prezydenci do pracy bo plock ginie

 16. Tłumów nie było. says:

  Widać było tylko dyżurnych demonstrantów.
  Ludzie,jednak nie dają się nabrać.

 17. Płocczanka 65+ says:

  Panie Prezydencie Nowakowski, życzę zdrowia i determinacji w walce o prawa dla wszystkich Polaków.
  Popieram i jestem dumna że mamy mądrego Prezydenta.
  Płocczanka

  • Lolopindolo says:

   Koń się już uśmiał i zgubił zęby.

   • Fajny nick says:

    taki pisowski :-)

   • Lolopindolo says:

    Do „fajny nicjlk” koń był ze stajni Augiasza.

  • mądryinaczej says:

   Mądry to Pan Prezydent może i jest,tyle że ta mądrość jakaś utajniona jest , niewidzialna .Wystarczy popatrzeć choćby na kolejne porażki drogowe czyniące z Płocka zapsiałą i pogłębiającą się dziurę komunikacyjną ,którą Pan Prezydent chce zatkać utrzymując i rozudowując, z podatków mieszkańców ,lokalne lotnisko dla zabawy kilku awionetek.Taki antyjanosik ,zabiera biednym daje bogatym.Potem podniesie się ceny biletów ,śmieci ,wody i bedzie jakoś.Obwodnice drogowe i kolejowe przez środek miasta też zapewne są wynikiem tejże mądrości utajnionej..Przykłady można już mnożyć niestety.

  • Czytelnik says:

   Jeszcze laske mu zrób

 18. 65+ says:

  Byłam tez i wszyscy młodzi powinni tam być, dla swojego dobrz i przyszłych dzieci, odsunąć PIS od władzy jak najszybciej.Prawo i sprawiedliwość będzie tylko dla obywateli ale nie dla „wybrańców”.Oni będą mogli robić co im się rzewnie podoba, a wódz JK będzie dumny,(jak władza zmienia ludzi) że posiada taką władzę. Europejka Polka z Płocka

  • Lolita says:

   Same emerytki na pewno że zmniejszoną emeryturą.2tys. nie starcza na wystawne życie.

 19. apolityczny says:

  Pan Prezydent zapomina,że reprezentuje wszystkich mieszkańców miasta ,tych o odmiennych poglądach również i nawoływanie do upartyjnionych protestów uważam za przynajmniej niestosowne.Kreowanie ,, zanętu” i sztucznych podziałów, tylko w imię dokopania adwersarzowi politycznemu, to już ,,zgnilizna” ,jak trafnie to już ktoś okrślił na tym forum.

 20. Tadzio says:

  Owczym pędem za Tuskiem i jego ferajną ha ha ha ha a Niemcy się cieszą

 21. Sługa says:

  Niemiec tusk wrócił namawia do dempnstrocji. Przemówi sługa trzaskowskiego endriu z miasta komuny i też szuka zadym. Łysy co zrobiłeś dla Płocka.

 22. zgnilizna says:

  Przykre ze totalna opozycja ukazuje swoje najgorsze oblicze. Za cenę suwerenności Polski gotowa jest do popełnienia najgorszych czynów byle podstawic nogę rządzącym. tak aby mogli przegrać wybory . Tylko zdrajcy tak postepują. Prezydencie Płocka ty juz teraz przegrałes wybory.

  • Suwerenny to ty says:

   juz dawno nie jestes, kmiocie pańszczyzniany . Jako zdrajca ojczyzny kupiony za pińcet to ty jestes tylko suterenny

   • Buaa ha ha hi hi ha ha says:

    Ale ambitny i inteligentny (inaczej) komentarz?

   • Ty jesteś pewno za stary says:

    Ale czy twoje dzieci biorą 500+?

 23. Pentagon says:

  Zamknąć ORLEN bo nie przerabia polskiej ropy!!!!!

  • Chyba dragów się nawcinałeś. says:

   A ty nie gotuj obiadów.
   Bo twoja kuchenka pracuje na gaz, sprowadzony z Rosji.
   Pogoń sobie konia i kup furmankę.

 24. Marek says:

  Nowakowski, coraz częściej zachowuje jak pierwszy sekretarz komitetu miejskiego PO. Wykorzystanie każdej okazji nie ważne czy to się rocznicę świąt państwowych czy inauguracji akademickich, do poruszania tematów aktualnej polityki, oczywiście w wersji totalnej opozycji. Facet jest zafiksowany na punkcie walki, a potem jęczy że rząd olewa go ciepłym moczem. Łysy powinien się określić czy chce zarządzać miastem czy udzielać się partyjnie. Choć jak niosą wieści z ratuszowych korytarzy, to łysy jest już znudzony byciem preziem, a na stołku siedzi tylko dla kasy.

 25. HM-- says:

  a sądy NIEZALEŻNE BĘNDĄ p prezydencie PŁOCKA

 26. yes- says:

  tylko z koszulko OTUŁA na piersi mile widziana i niemiecki but

 27. JO JO says:

  tylko z koszulko OTUŁA na piersi mile widziana i niemiecki but

 28. A NIE says:

  p nowakowski z bando WZYWA WZYWA PODPALIĆ PŁOCK I RATUSZ a więc na BARYKADY

 29. Wcześniej pieli peany na cześć Lenina, Marksa, Engelsa. says:

  Teraz chcą wprowadzić Polaków pod germański but.
  Nie ma już żadnych złudzeń.
  Maski opadły.
  Przykre to jest, że nie szanują kraju, w którym żyją.
  Dla nich jest to tylko „ten kraj”, a nie ich kraj.
  Swoją drogą Nowakowski zdecydowanie zawiódł mnie. Do tej pory nie krytykowałem go.
  Mimo wszystko spodziewałem się, że bardziej zajmie się miastem, którym rządzi.
  Naprawdę jest tw Płocku wiele do zrobienia.
  Dobrze byłoby, aby prezydent Płock więcej się przyłożył do roboty.

  • Anonim says:

   to prawda, jak można wzywać do marszu w obronie łamanego prawa a nie wezwać do pójscia do kocioła i wspomożenia go dużym datkiem na tace?

   • 40+ says:

    To nie jest marsz w obronie łamanego prawa. Jest to marsz, popierający upadek państwa polskiego i federalizacji Europy.

   • Anonim do 40 plós says:

    jak smiesz twierdzić, że polskie państwo ópada, jak teraz dopiero wztaje s kolan!
    Daj borze jak najdłuszsze panowanie umiłowanemu wybawcy Jarosłowi wielkiemu!

   • 40+ says:

    A jakie prawo zostało złamane przez TK?
    Wytłumacz to nam.
    Czegoś tu nie rozumiem.

   • Za dużo by pisać, masz internety poszukaj sobie says:

    Podstawowa sprawa, od której w zasadzie zaczyna sie ta zadyma to niszczenie podstawowej zasady o niezawisłości sądownictwa ( tak wiem, dla suwerena sędziowie to te złe wykształciuchy i kasta).
    O reszczie nie chce mi sie pisać, bo wolni ludzie to wiedzą a do betonu i tak nic nie dotrze.

   • A najbardziej groteskowym przykładem tego co stworzyło piss says:

    jest obecna sytuacja między Banasiem ( zbuntowanym pisowcem) a ministrem tzw. sprawiedliwości , który jest jednocześnie prokuratorem generalnym.
    Balaś chce zawiadomić prokuratora (czyli de facto ministra) o możliwości popełnienia przez niego przestępstwa , czyli minister Z bedzie badał sam siebie na tę okoliczność :-D
    Ja wiem, że dla pisiorskiego „umysłu” może być to za trudne do zrozumienia ale tak to własnie wygląda w państwie wolskim

   • 40+ says:

    Po co odsyłasz mnie do Internetu? Sam wytłumacz, o co chodzi, z tym złamaniem prawa przez TK.
    Tylko nie pisz, że TK jest nielegalny.To stara śpiewka.
    Wytłumacz, tak po swojemu. Bez obaw, zrozumiem. I tak pewnie będzie wylewanie pomyj, zamiast rzeczowej dyskusji. Widzę, jak odpowiadasz innym uczestnikom dyskusji.

   • Równie dobrze mógłbym spytać says:

    w jakim rzadowym mediów usłyszałes slogan o jakiejś federalizacji Europy, ale raz że twoje zdanie to akurat mnie srednio obchodzi, a dwa, ze mój czas jest zbyt drogi , zebym miał sie przekomarzać z tłumokiem na jakimś podrzednym forum o magister kucharce i reszcie figurantów jak choćby pawlowicz i pietrowicz
    Tymczasem douczaj się dalej u czernka i w radyjku z ryjem.

   • 40+ says:

    Masz rację, słyszałem w TVP i innych podobnych źródłach. I co w tym złego?
    Nie mam dostępu do twoich źródeł informacji. Jestem młodszy od ciebie, chętnie przeczytam, co ty, jako osoba doświadczona masz do powiedzenia. Poleć mi swoje TV, gazety, strony internetowe. Będę ci wdzięczny za to. Przekonaj mnie, że jest inaczej. Nazywanie mnie tłumokiem nie przekona mnie, że masz rację. Traktuję cię poważnie. Spróbuj zrobić to i ty. Myślę, że to potrafisz. Na tym polega rzeczowa dyskusja. Nic więcej nie oczekuję od ciebie.

   • Kim ty sobie wyobrażasz, że jesteś says:

    żebym miał cie przekonywać :-D
    jak dla mnie możesz tkwić i szczeznąć w oparach pisowskiego absurdu.

 30. ZA RYJ I WON says:

  ***** UE ***** peło psl sld ZBRODNIARZE OPRAWCY POLSKI POLSKIEGO NARODU tfusek loto jak pijana malpa z brzytwo i jego będzwały

  • Victor says:

   Prawdziwy Polak i katolik z ciebie.

   • komformista says:

    Jak wam wygodnie, to odwołujecie się do Polski i katolicyzmu.

  • Jolka says:

   ..ktoś panuje nad tym Hade Park…po Płocku? .może jakieś działania za mowę nienawiści , naruszenie wizerunku? ..ktoś tu ponosi odpowiedzialność?

   • Popieram says:

    Ma pani rację.
    Szczegolnie w mowie nienawiści,szczególnie do wierzących, dominuje
    na forum PertoNews, pewna pani, o nicku „cnoty niewiećsie”.
    Dzisiaj wyjątkowo nieaktywna.

   • Ty juz wiesz kto, pisiorze/ anonimie says:

    hahaha, idź się popłacz i poskarż proboszczowi, weźmie cie na kolanka i da kilka ciumków – tak jak lubisz :-D

 31. Galaxon says:

  Przy kolejnych wyborach trzeba odsunąć tą peowską marionetkę, która aby się przypodobać Tuskowi czy Trzaskowskiemu sprzed swoje miasto. Nie mówiąc o układach kolesiowskich na których zbił pewnie spoko kasy.

 32. Stefek a. W. says:

  Fuer deutschland…

 33. Srull says:

  Czasy takie, że sprzedawczyki, zdrajcy i zaprzańcy qurestwa swego się nie wstydzą. Wynoszą to qurestwo do rangi cnoty i namawiają innych aby qurestwo czynnie wsparli.

 34. Mariusz says:

  W Polsce obowiązuje konstytucja RP i to jest świętość i najwyższe prawo. Tak jest i będzie. Tuskowi chodzi o to żeby Polska była częścią Stanów Zjednoczonych Europy i żeby prawo dla naszego regionu ustalała Bruksela. To próba obalenia krajów narodowych i zrobienia z Europy drogich Chin lub ZSRR. Każdy kto protestuje przeciwko polskiej konstytucji jest zwyczajnym komunistą

 35. Czytelniczka says:

  A ja sądzę by odbył się protest przeciwko Andrzejowi Nowakowskiemu który zachęca ludzi do przyjmowania nieprzebadanych preparatów genetycznych zwanych szczepionkami za co prezydent powinien wylecieć z urzędu na zbitą mordę. Nawiązując do tematu to większość krajów Europy uznaje wyższość swojego prawa od unijnego. Nowakowski się mądrzy s nie ma kompletnie pojęcia o tym co się dzieje w świecie. Widać że szczeka jak Pan Tusk mu karze.

  • Anonim says:

   A kto każe Donaldu Tusku?

   • Pytanie takie, tam sobie. says:

    Ty nie wiesz? Dziwne. Przecież uchodzisz w towarzystwie za alfę i omegę.

  • Anonim says:

   czytelniczka nie popełniałaby tylu błędów, chyba że tyś jest czytelniczka ale Komsomolca najwyżej

 36. ???? says:

  Przykre to

 37. Kurza twarz says:

  I gdzie teraz są ci zafajdani obrońcy konstytucji z KOD-u, z Wałęsą i resztą folksdojczów. W krzaki czmychnęli? Mamie pod spódnicę się schowali? op, sorry – zapomniałem, że mama wycofała się z kanclerzowania, a jej partia osiągnęła NAJGORSZY wynik w swojej historii w niedawnych wyborach.

  • O jakich obrońcach Konstytucji piszesz?. says:

   To tylko był pretekst. Teraz widać czarno na białym.

  • Przekonamy się jutro. says:

   Sądzę, że jutro kod będzie demonstrował, razem z Nowakowskim.

   • OTUA says:

    Kod, a właściwie Ci sami ludzie będą demonstrować tylko już bez koszulek KonsTYtucJA. Teraz to już pasee

 38. Zapomniał wół jak cielęciem buł. says:

  W 2005r. TK pod przewodnictwem p.Safjana uznał wyższość polskiej konstytucji nad traktatami. Pan sędzia następnie został NOMINOWANY do TSUE przez POLITYKÓW. A teraz co? Traktaty ważniejsze? Mianowanie sędziów do KRS przez polityków jest be?

 39. Jaka unia tu potrzebna? says:

  Rządząca wszystkim i wszystkimi. Z ostatniej chwili (bodaj wczoraj) TSUE uznał, że przesunięcie sędziego między wydziałami w sądzie to naruszenie jego niezawisłości. To znaczy, że teraz o miejscu pracy nie będzie decydował szef jednostki, tylko orzekać będą w Strasburgu. Przesunięta na babcię klozetową żądam przywrócenia mnie na stanowisko bileterki.

  • Kato says:

   To nic.
   Jutro zdecydują o prawach wyborczych
   Potem odwołają nam ministra
   Unia rzadI
   Po co wybory????

 40. Potóś says:

  Prezydent Łysogrodu już planuje miętkie lądowanie w Warszawce. Żeby tylko zdążył dojechać przez zakorkowaną Wyszogrodzką.

 41. Jacek says:

  Jacy Wyborcy taki prezydent….

  • Niesympatyk anżeja says:

   konkurentka chyba lepsza nie była. Cierpimy na brak przywódców lokalnych, niestety.

 42. Michał says:

  Proszę, proszę bądźmy razem …… aby nie mieć takiego prezydenta miasta Płock !!!!!!!!!!! Prosze zjednoczmy siły aby rządził nami ktoś nie siejący populizmu, a przede wszystkim ktoś dla mieszkancow Płocka, a nie obok nich …. tylko z układami i nic nie robieniem !!!!!!!!!!!!!!!!!

 43. I co więcewj można dodać? says:

  Przykre, że to że mamy takiego prezydenta miasta.

 44. Tom says:

  Po co ta polityka. Wszyscy jesteśmy Płocczanie a Bruksela jest daleko.

 45. Płocczanin says:

  Może po godzinie 16 odwiedzimy świeżo oddany plac zabaw przy Piłsudskiego 36 ???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU