REKLAMA

Sporo kradzieży w weekend. Straty na ok. 150 tys. zł

REKLAMA

Bez wypadku, za to 37 kolizjami zakończył się miniony weekend. Spore straty ponieśli też mieszkańcy Płocka i powiatu płockiego, którzy padli ofiarą kradzieży.

W nocy z 30 na 31 maja w Zakrzewie Kościelnym ktoś włamał się do jednego z budynków, w którym mieścił się warsztat i ukradł elektronarzędzia oraz paliwa z niezabezpieczonych pojazdów zaparkowanych w rejonie tego warsztatu. Wartość strat to ponad 4 tys. zł.

30 maja w Małej Wsi włamano się do nowo budowanego domu, z którego skradziono grzejniki, elektronarzędzia oraz inne przedmioty, o łącznej wartości ponad 4 tys. zł.

Pomiędzy 31 maja a 2 czerwca w Płocku przy ul. Granicznej skradziono natomiast przyczepę ciężarową wraz ze znajdującą się na niej minikoparką. Dotkliwa wartość strat w tym przypadku wyniosła ok. 135 tys. zł.Na drogach w weekend nie zabrakło też kierowców na podwójnym gazie. 1 czerwca nietrzeźwy kierujący zatrzymany został w miejscowości Mała Wieś, natomiast 2 czerwca, w Nowych Rumunkach zatrzymano kierującego samochodem osobowym, który był pod wpływem środków odurzających.

Policjanci płockiej drogówki zatrzymali także 2 czerwca prawo jazdy kierującemu bmw, który w Płocku, Trasą Popiełuszki, poruszał się z prędkością ponad 140 km/h.

Gdzie radar?
3 czerwca policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służby w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 22-6 na terenie miasta Płocka.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU