Śmiertelny wypadek w Grąbcu. Nie żyje dziecko

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Wczoraj, 13 lipca, około godziny 5 rano na drodze krajowej nr 10 w Grąbcu (gm. Zawidz) doszło do tragicznego zderzenia trzech samochodów. W wypadku zginęło roczne dziecko, a 3 osoby trafiły do szpitala.

Ze wstępnych relacji sierpeckiej policji wynika, że kierująca toyotą avensis, która jechała w kierunku Warszawy drogą krajową nr 10 w miejscowości Grąbiec (ok. 35 km od Płocka), z nieznanej przyczyny zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzyła się z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem ciężarowym scania. Kobieta po zderzeniu wjechała do rowu.

– Chwilę później na naczepę samochodu scania najechał drugi samochód ciężarowy volvo, typu chłodnia, jadący bezpośrednio za samochodem toyota – relacjonuje policja w Sierpcu. – W chwili przybycia na miejsce zdarzenia służb ratunkowych, roczny chłopiec podróżujący toyotą nie żył. Kierująca toyotą z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Sierpcu, natomiast kierowca i pasażer z ciężarowego volvo w stanie ciężkim przewiezieni zostali do szpitala w Płocku – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Wczoraj do godzin popołudniowych droga krajowa nr 10 była nieprzejezdna. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sierpcu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sierpcu.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji