Zamknij

Płock Broniewskiego utrwalony w wyjątkowym albumie

09:59, 21.10.2022 ok. 1 min. czytania
Skomentuj

W piątek odbędzie się premiera albumu fotograficznego "Płock Broniewskiego". Legendarny płocki fotograf Jan Waćkowski wraz z Tomaszem Miecznikiem stworzyli publikację, która prezentuje miejsca związane z poetą.
W Szkole Podstawowej nr 5 w Płocku (ul. Cicha 12A) odbędzie się 21 października o godzinie 17 promocja albumu fotograficznego "Płock Broniewskiego". Publikacja zawiera zdjęcia autorstwa znanego płockiego fotografa Jana Waćkowskiego oraz Tomasza Miecznika. Podczas wydarzenia będzie można wesprzeć zbiórkę charytatywną na rzecz leczenia oraz rehabilitacji małej Weroniki. Dla uczestników wydarzenia przygotowano 300 egzemplarzy albumu. Partnerem projektu jest Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

(Wiktor Pleczyński)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu petronews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@petronews.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%