REKLAMA

Płocczanki kupują produkty polskich marek?

REKLAMA

W Płocku odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o modzie”. Tym razem tematem były polskie marki, a gościem specjalnym był Michał Przybyszewski.

Podczas ostatniego spotkania z cyklu „Porozmawiajmy o modzie”, które odbyło się 15 maja, Sandra Panuś rozmawiała z płocczankami o polskich markach i o tym, które z nich warto poznać.

Celem spotkania była nie tylko wymiana doświadczeń co do polskich marek, ale też podejścia mieszkanek naszego miasta do zakupów produktów marek krajowych i zagranicznych, wyprodukowanych w Polsce lub poza nią, z materiałów rodzimych lub sprowadzanych. Dużym obszarem dyskusji była produkcja ubrań w Chinach i związane z tym aspekty humanitarne.

PowiązaneTematy

W drugiej części spotkania głos zabrał gość specjalny, właściciel marki PrzybyszewsKi. m. Michał Przybyszewski, mistrz fryzjerstwa, top stylista i szkoleniowiec. Opowiedział on historię i doświadczenia związane z budową własnej marki. Michał Przybyszewski współpracował z gwiazdami przy sesjach zdjęciowych oraz współtworzył pokazy mody najlepszych projektantów. Można go zobaczyć w programach telewizyjnych oraz czasopismach branżowych.

PetroNews tradycyjnie już był patronem medialnym wydarzenia.