REKLAMA

Już dwieście razy książę ocalił królewnę w Płocku

REKLAMA

W minioną środę widzowie Teatru Dramatycznego w Płocku byli świadkami dwusetnego przedstawienia „Królewna Śnieżka”. Z tej okazji na scenie pojawili się aktorzy, którzy pierwotnie odgrywali główne role. Dodatkowo dzieci zasiadające na widowni zostały poczęstowane jabłkami.

16 maja w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku po raz dwusetny wystawiono przedstawienie „Królewna Śnieżka”. Spektakl miał swoją premierę osiemnaście lat temu, w 2002 roku. Od tamtego czasu główne role odgrywali Katarzyna Wieczorek i Piotr Bała. Od początku tego roku w role wcielają się natomiast Sylwia Krawiec i Szymon Kołodziejczyk.

Królewna Śnieżka, fot. Waldemar Lawendowski, Teatr Dramatyczny w Płocku

W dwusetnym przedstawieniu w główne role ponownie wcielili się pierwotni aktorzy, gdy tymczasem nowi zajęli miejsca Kruka (Szymon Kołodziejczyk) i Borsuka (Sylwia Krawiec). Jednak w pewnym momencie, ku zaskoczeniu widowni, na scenie widzieliśmy… starego i nowego księcia.Królewna Śnieżka, fot. Waldemar Lawendowski, Teatr Dramatyczny w Płocku

Na koniec przedstawienia na dzieci czekała niespodzianka, jabłka z sadu Lecha Dąbrowskiego, przewodniczącego rady powiatu płockiego, który podarował je na ten cel teatrowi.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU