REKLAMA

I znów zderzenie aut. Ponownie… na rondzie „dzwon”

REKLAMA

Rondo Wojska Polskiego udowadnia w środę, że jego niechlubny przydomek „dzwon” nie jest bez przyczyny. Wczesnym popołudniem doszło do kolejnego zdarzenia w tym miejscu.

Jak poinformowała nas czytelniczka, 1 maja na Rondzie Wojska Polskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

– Informację otrzymaliśmy o godzinie 14.23 – potwierdza dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – Jest to kolizja dwóch aut, w zdarzeniu uczestniczyły trzy osoby. Na tę chwilę nie wiemy, czy któraś z tych osób zostanie przewieziona do szpital – wyjaśnia.Na miejscu są utrudnienia w ruchu. Apelujemy o ostrożność, ponieważ – jak potwierdzają policyjne statystyki, do największej ilości wypadków dochodzi w piękne, słoneczne dni.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 18

 1. Rezerwa says:

  Należy w tym miejscu przypomnieć wszystkim redakcyjnym dzwonom, że te rondo ma swoją godną nazwę !!!
  Tylko, żeby to wiedzieć, trzeba mieć trochę wykształcenia.

  • Też rezerwa says:

   „Rondo Wojska Polskiego udowadnia w środę, że jego niechlubny przydomek „dzwon” nie jest bez przyczyny. ” – tak to jest, jak czyta się tylko tytuł i ogląda obrazki.

 2. Obywatel says:

  A wystarczy fotoradar i się skończą przejazdy na późnym pomarańczowym.

 3. ........ says:

  Stłuczka to była po 10 -tej.skąd wy bierzecie takie informacje!!!!????

 4. Kierowca says:

  Po 14? Okolo 12 tez dzisiaj byla tam powazna stluczka. Jeźdzę tym rondem codziennie i praktycznie za kazdym razem widze kierowcow, ktorym czerwone nie przeszkadza przy wjeźdzaniu na skrzyzowanie. Widac po 2 sygnalizatory to za mało

 5. Arti says:

  Sam miałbym wypadek. Jechałem od obwodnicy w stronę mostu i prawym pasem. Ze strony miasta na zielonej strzałce wjechał samochód tuż przed moim. Zielona strzałka dla wielu jest jak zielone światło.

 6. Przepisowy says:

  „Czerwone – nie jedziesz”, a jadą i nie widzą lub – co bardziej prawdopodobne – nie wiedzą, że nie można ZJECHAĆ ZE SKRZYŻOWANIA JAK JEST CZERWONE NA SYGNALIZATORZE!!!

 7. Kiero says:

  Przeciez tam jest najgorsze sterowanie swiatlami na swiecie, ludzie pędzący na poznym pomaranczowym a w tym momencie z ich boku ludziom zapala sie zielone. Tak powstaja te wszystkie dzwony.

 8. hdjhgkjk says:

  Nie wiem, skąd się bierze taka sława tego skrzyżowania. Bardzo proste skrzyżowanie, dobrze rozwiązane, ze światłami. Zielone – jedziesz, czerwone – nie jedziesz, proste i logiczne. Nie wiem, skąd te problemy.

  • trodat4913 says:

   I znowu świetne rozwiązanie, tylko naród nie dorósł. Jeśli tam są częste wypadki to znaczy, że jest coś nie tak. Jeśli rozwiązanie jest zgodne z wiedzą inżynierską, to może jeszcze trzeba zapytać specjalistów z innych dziedzin. Może ” specjalistów od ludzi ” a nie specjalistów od dróg ?? W mojej opinii jest to beznadziejnie zaprojektowane skrzyżowanie. A statystyki to potwierdzają.

 9. Kira says:

  chyba lejka a nie wiaduktu. Z 3 pasów do 1

 10. jux says:

  Aż się prosi wybudowanie wiaduktu, ale łysy nie ma Kasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU