Znamy już pełne listy zawodników na Płock Orlen Polish Open!

REKLAMA

Przedstawicieli 20 państw zobaczymy podczas 24. edycji Płock Orlen Polish Open, która odbędzie się w Płocku w dniach 5-9 czerwca. Znamy już pełne listy zawodników w poszczególnych kategoriach.

Tradycyjnie już największe zainteresowanie będzie wzbudzał singiel mężczyzn. Ale i w pozostałych kategoriach listy wyglądają ciekawie.

WOMEN’S MAIN DRAW
Lp. Family Name Given Name Country Ranking
1 Spaanstra Michaela NED 13
2 Park Ju Youn KOR 17
3 Mayara Natalia BRA 18
4 Moreno Florencia Maria ARG 22
5 Porizkova Ladislava CZE 45
6 Wojcieszak Katarzyna POL 101

PowiązaneTematy

WOMEN’S MAIN DRAW ELIMINATION
1 Medrano Andrea ARG 63
2 Han In Kyung KOR 111
3 Vasaraudze Zanete LAT 144

MEN’S MAIN DRAW
Lp. Family Name Given Name Country Ranking
1 Gerard Joachim BEL 9
2 Ledesma Augustin ARG 17
3 Weekes Ben AUS 18
4 De la Puente Martin ESP 19
5 Rodrigues Daniel BRA 20
6 Lee Ha-Gel KOR 23
7 Im Ho-Won KOR 24
8 Legner Martin AUT 26
9 Fabisiak Kamil POL 27
10 Casco Ezequiel ARG 29
11 Diamantis Stefano GRE 34
12 Molier Rick NED 35
13 Kruszelnicki Tadeusz POL 36
14 Sommerfeld Steffen GER 43
15 An Chiol Yong KOR 54
16 OH Sang-Ho KOR 56
17 Jaroszewski Piotr POL 60
18 Lee Ji Hwan KOR 64
19 Oh-Chee Keegan AUS 65
20 Kulik Jerzy POL 103
21 Brezyna Krzysztof POL 107
22 Szary Maksymilian POL 114
23 Batycki Albin POL 117
24 Dobaczewski Stefan POL 352

MEN’S SECOND DRAW
1 Kinowski Adam POL 146
2 Kowalewski Krzysztof POL 188
3 Szczygieł Ryszard POL 213
4 Nowicki Szymon POL 215
5 Filipowski David CZE 227
6 Hebisz Przemysław POL 298
7 Jabłoński Lech POL 344
8 Bukrym Kamil POL 445
9 Stróżyński Andrzej POL 461
10 Jakubowski Mariusz POL 464
11 Niepogoda Marcin POL 472
12 Mot Alexandru ROM 502
13 Malinowski Bronisław POL 523
14 Chmura Cezary POL
15 Nitschke Marek POL

QUAD’S MAIN DRAW
Lp. Family Name Given Name Country Ranking
1 Sithole Lucas RPA 5
2 Silva Ymanitu BRA 9
3 Shaw Rob CAN 11
4 Laudan Maximilian GER 14
5 Taylor Nick USA 15
6 Hasterok Greg USA 19
7 Kim Kyu Seung KOR 20
8 Ishikawa Mika JPN 21
9 Green Richard GBR 22
10 Kim Myung Je KOR 27
11 Laudan Marcus GER 35
12 Wierdak Jacek POL 66
13 Coleman Becky GBR 89

Przypominamy, że pierwsze spotkania odbędą się już we wtorek, 5 czerwca.

20 krajów w 24. Płock Orlen Polish Open!