Zjeżdżajcie… w zoo

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Od jutra, 22 czerwca, w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym będzie można zjechać na “tyrolce”. Takiej atrakcji nie ma w żadnym innym zoo w Polsce!

Trasa zjazdu, licząca 170 metrów, podzielona jest na dwie części. Pierwsza, o długości 135 metrów, rozpoczyna się tuż przy platformie widokowej i przebiega nad wierzchołkami drzew. Koniec tej części trasy znajduje się przy ogrodzeniu, poniżej stawów w dolnej części zoo. Tu, na wysokości 9 metrów, należy przepiąć się na drugą linę i zjechać krótszą trasą na malownicze wzgórze, z którego biegnąca wśród krzewów alejka doprowadzi nas do wyjścia na trasę dla zwiedzających.

Zapierający dech w piersi widok na dolinę Wisły połączony z zastrzykiem adrenaliny dostarczą wszystkim uczestnikom niezapomnianych wrażeń, które na długo pozostaną w pamięci.

Przejazd jest bezpieczny, używany osprzęt posiada niezbędne certyfikaty i atesty. Wszyscy uczestnicy otrzymują wyposażenie: uprząż, kask i rękawiczki. Zjazd tyrolski przeznaczony jest dla wszystkich, którzy posiadają minimum 140 cm wzrostu, ważą mniej niż 150 kg i lubią dobrą zabawę.

Cena biletów:

  • 12 zł normalny
  • 10 zł grupowy (powyżej 10 osób).

Uroczyste otwarcie Zjazdu Tyrolskiego już w środę 22 czerwca o godz. 12. W dniu otwarcia cena biletu 5 zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji