Zbliża się turniej im. Tomka Kaszanka

REKLAMA

Już za miesiąc odbędzie się IX Turniej Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka. Tym razem wezmą w nim  udział również drużyny kobiece. Podczas wydarzenia odbędzie się zbiórka funduszy na rehabilitację Jana Kurpy.

16 i 17 czerwca w ZST „Siedemdziesiątka” odbędzie się IX Turniej Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka. Impreza jest organizowana, by uczcić pamięć tragicznie zmarłego przed dwunastoma laty  wiernego fana Wisły, Tomasza Kaszanka. Co wyjątkowe, w tegorocznej edycji wezmą udział również drużyny kobiece – w sumie zagra 8 drużyn męskich w dwóch grupach i grupa żeńska złożona z 6 drużyn.

PowiązaneTematy

– Do udziału w turnieju zapraszamy tradycyjnie wszystkich fanów szczypiorniaka, którzy chcą się sprawdzić w sportowej rywalizacji, spotkać się w nieco innych warunkach, niż mecz naszej drużyny, czy po prostu miło spędzić czas w gronie ludzi, dla których handball jest czymś więcej niż grą – zachęca Krzysztof Jarosz z Płockiego Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Ręcznej.

Podczas turnieju odbędzie się zbiórka funduszy na rehabilitację Jana Kurpy. Po zakończeniu sobotniej części zmagań, planowane jest złożenie kwiatów na grobach fanów Wisły na cmentarzu komunalnym i na Radziwiu. W niedzielę, po zakończeniu turnieju, uczestnicy będą zaproszeni na grilla.

Zgłoszenia wstępnego można dokonać elektronicznie pod adres handball.fans@wp.pl, zespoły muszą się składać z 10-12 zawodników. Wpisowe do turnieju wynosi 250 zł od zespołu. Regulamin turnieju jest dostępny na profilu facebookowym. O losowaniu i szczegółowym planie turnieju organizator poinformuje po zakończeniu zapisów.

Organizatorzy zapraszają do kontaktu wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć turniej, by stał się on jeszcze bardziej atrakcyjny zarówno dla grających, jak i oglądających.

Turniej będzie trwał od godziny 10 w sobotę (16 czerwca) do 15 w niedzielę (17 czerwca). Wydarzenie będzie miało miejsce w Zespole Szkół Technicznych „Siedemdziesiątka” (Aleja Kilińskiego 4, Płock).

PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.