REKLAMA

Zatańcz z gwiazdami You Can Dance!

REKLAMA

Już po raz 7. w Płocku odbędą się warsztaty dla miłośników tańca. Fame Dance Festiwal 7 już rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń do wspaniałej przygody z gwiazdami You Can Dance.

Tegoroczny festiwal tańca zaplanowano od 18 do 23 czerwca. Przypomnijmy, że pomysłodawczyni, Małgorzata Staniszewska – właścicielka, instruktorka oraz czynna tancerka Studia Tańca Fame, chce spopularyzować taniec wśród dzieci i młodzieży i umożliwić im zaprezentowania nabytych umiejętności przed szeroką publicznością. Jak co roku, wielka gala w amfiteatrze poprzedzona będzie czterodniowymi, darmowymi warsztatami. Organizatorami wydarzenia jest Studio Tańca Fame oraz Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki.

PowiązaneTematy

W tym roku warsztaty taneczne rozpoczną się w poniedziałek, 18 czerwca i potrwają do czwartku, 21 czerwca. W sobotę, 23 czerwca natomiast scena w płockim amfiteatrze przemieni się w kopalnię młodych talentów. Będzie można podziwiać popisy uczestników warsztatów, jak również tancerzy ze Studia Tańca Fame.

A kto z tanecznego świata gwiazd przygotuje młodych adeptów tańca do finału? Będzie to Julia Żytko– styl commercial hip hop oraz Artur ART Golec– styl commercial hip hop.

Zgłoszenia można wysyłać na adres fameplock@gmail.com (w tytule wpisując FDF7, a w treści imię, nazwisko, wiek, nr telefonu). Dla tych, którzy taniec wolą oglądać, przygotowano darmowe wejściówki – do odbioru od 11 czerwca w Studiu Tańca Fame (ul. Nowy Rynek 11 – budynek Teatru Dramatycznego w godz. 15-20) i w POKiSie (ul. Tumska 9).Organizatorzy zwracają się z ogromną prośbą do Dyrekcji Szkół, o umożliwienie dzieciom i młodzieży rozwijania swojej pasji i jednocześnie wzięcia udziału w darmowych warsztatach z gwiazdami You Can Dance.

PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU