REKLAMA

Zaginęła 17-latka z Płocka

REKLAMA

Płocka policja poszukuje 17-letniej Dominiki Paćkowskiej, mieszkanki Płocka. Dziewczyna wyszła rano z domu, z zamiarem pójścia do kościoła i dotychczas nie wróciła.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku prowadzą poszukiwania za zaginioną Dominiką Paćkowską.

– Siedemnastolatka dzisiaj, tj. 14 kwietnia, wyszła z domu około godziny 8.20 z zamiarem pójścia do kościoła św. Stanisława Kostki i do chwili obecnej nie powróciła – informuje płocka policja.

Dominika Paćkowska

Dominika Paćkowska, c. Bogusława, to 17-letnia płocczanka, wzrost: 169 cm, szczupła budowa ciała, włosy koloru ciemny blond do pasa, lekko falujące, oczy niebieskie, twarz pociągła.W dniu zaginięcia ubrana była w szary płaszcz długości przed kolana, z kapturem obszytym futerkiem, czarne spodnie i czarne buty typu „glany”.

Ktokolwiek widział zaginioną lub zna miejsce jej pobytu, proszony jest o kontakt tel. 24 266-15-66, 24 266-16-00, 24 266-16-01 lub pod numery tel. alarmowych 997 i 112.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Joanna says:

    Może Jasnowidz Jackowski by coś pomógł nakierował to nie żarty ani obraza poprostu wiem że jest on skuteczny dużo o nim się słyszy

  2. Marek says:

    Wszystko zależy od szybkości działań policji, więc do roboty, Panowie. Ustalić, czy dotarła do kościoła, czy nie, sprawdzić nagrania z każdej kamery w okolicy, namierzyć kartę sim lub sam telefon (w dobie smartfonów to bajka, CBA za 200.000 zł kupiło oprogramowanie do szpiegowania smartfonów) i znajdzie się zaraz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU