REKLAMA

Wyślij kartkę do Powstańca!

REKLAMA

Już po raz czwarty organizowana jest kampania, która zakłada wysyłanie kartek do Powstańców, którzy 75 lat temu walczyli w Powstaniu Warszawskim. W tym roku ponownie PKN ORLEN został Partnerem Strategicznym ogólnopolskiej akcji „BohaterON – włącz historię!”.

Już 1 sierpnia rusza czwarta edycja kampanii, zachęcającej do wysłania kartki do Powstańca. Organizatorzy chcą promować w ten sposób pielęgnowanie pamięci o bohaterach wojennych, a jednocześnie przybliżać młodemu pokoleniu sylwetki uczestników tego historycznego wydarzenia. W tegorocznej odsłonie można skorzystać z e-kartki, zakupić papierową pocztówkę lub wysłać własnoręcznie napisany list.

– W tym roku na wszystkich naszych stacjach będą dostępne ulotki kampanii BohaterON – powiedziała Patrycja Klarecka, Członek Zarządu PKN ORLEN ds. Sprzedaży Detalicznej. – Do wysłania e-kartki będziemy zachęcać nie tylko naszych klientów, ale też pracowników. PKN ORLEN, doceniając historyczne znaczenie Powstania Warszawskiego, aktywnie angażuje się w działania, mające na celu uhonorowanie jego bohaterów. To dla nas jeden z elementów społecznej odpowiedzialności biznesu – zapewniła Patrycja Klarecka.

Sylwetki Powstańców wraz z ich danymi adresowymi są zamieszczone na stronie internetowej kampanii www.BohaterON.pl. Podając własny adres korespondencyjny, możemy liczyć na odpowiedź Powstańca.W ramach ubiegłorocznej edycji, Polacy wysłali niemal 300 tysięcy kartek, a od początku trwania akcji – ponad pół miliona. Ponadto, z inicjatywy PKN ORLEN, w dwóch płockich szkołach podstawowych odbyły się zajęcia poświęcone Powstaniu Warszawskiemu.

Kartki elektroniczne można wysłać wchodząc na stronę www.BohaterON.pl.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU