REKLAMA

Wspieramy lokalną gastronomię – zareklamuj się za złotówkę!

#WspierajLokalnąGastronomię

REKLAMA

Lokale gastronomiczne ponownie z powodu epidemii koronawirusa mają utrudnioną działalność – mogą dostarczać potrawy wyłącznie na zamówienie. Dlatego postanowiliśmy wesprzeć lokalne firmy reklamą.

Polacy lubią zamawiać jedzenie do domu. Warto wykorzystać ten fakt w czasie obostrzeń epidemicznych i pomóc lokalnym firmom, które zmagają się z ryzykiem całkowitego zamknięcia działalności.

Spieszymy z pomocą – specjalnie dla branży gastronomicznej, proponujemy reklamę – wizytówkę za 1 zł netto w naszej gazecie PetroNews do końca roku 2020! Oznacza to, że przez 4 najbliższe wydania, nasi czytelnicy będą mogli znaleźć na jednej stronie oferty punktów gastronomicznych, z których zamówią jedzenie do domu czy pracy. Wystarczy przesłać do nas: logo, nazwę firmy/lokalu, godziny otwarcia, telefon, adres www oraz informację na temat dostępności oferty na Pyszne.pl i Glovo.

A co, jeśli ktoś będzie chciał więcej? I tu mamy rozwiązanie w specjalnej cenie!Proponujemy:

  • 4-krotnie większa wizytówka (4 moduły) w każdym wydaniu gazety PetroNews do końca roku (w 4 wydaniach)
  • Artykuł promowany z cyklu #WspierajLokalnąGastronomię na temat konkretnego lokalu gastronomicznego z pełną ofertą produktów na portalu PetroNews.pl
  • Link do artykułu promowanego na naszym FanPage na Facebooku (blisko 50 tys. fanów) oraz najstarszym lokalnym portalu plocman.pl
  • Umieszczenie artykułu na podstronie petronews.pl/gastro. Do podstrony z artykułami będzie kierowała reklama działu #WspierajLokalnąGastronomię w każdym artykule, do końca 2020 roku
  • Dodatkowo możliwość otrzymania do 300 szt. bezpłatnych gazet dla klientów – będziemy informowali na naszym FanPage, skąd można zamówić jedzenie wraz z naszą gazetą, oznaczając poszczególne firmy.

Zapraszamy do współpracy wszystkie lokale gastronomiczne z Płocka i powiatu płockiego. Wierzymy, że w ten sposób ułatwimy mieszkańcom dotarcie do Waszej oferty, a jednocześnie zachęcimy do wspierania lokalnych firm.

Zgłoszenia i szczegółowe informacje na temat oferty: tel. 530-066-650 lub e-mail: marketing@petronews.pl.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU