REKLAMA

Witek zostaje z Nafciarzami

REKLAMA

Jakub Witek podpisał nowy kontrakt z Wisłą Płock. 18-letni środkowy pomocnik przedłużył wygasającą 30 czerwca 2021 umowę o trzy lata.

Urodzony 4 grudnia 2002 roku w Katowicach Jakub Witek trafił do Wisły Płock 18 lutego 2020 roku z KS Stadion Śląski Chorzów, którego jest wychowankiem. Premierowy występ w PKO BP Ekstraklasie zanotował w ostatnim meczu rozgrywek 2019/2020. Nafciarze rywalizowali wtedy na wyjeździe z Rakowem Częstochowa. W 88. minucie Jakub Witek zmienił Huberta Adamczyka.

Rundę jesienną zawodnik spędził na wypożyczeniu w GKS Bełchatów, gdzie zaliczył 8 występów w Fortuna I lidze. Zanim udał się na wypożyczenie do pierwszoligowca, zdążył zagrać w sześciu spotkaniach zespołu Marka Brzozowskiego, w tym czterech w mazowieckiej IV lidze. W meczu przeciwko Unii Czermno w Pucharze Polski na szczeblu MZPN Delegatury Płock, wpisał się na listę strzelców.– Witek niedawno wrócił do Płocka po tym jak skorzystaliśmy z zapisu o skróceniu jego wypożyczenia. Przygotowania do drugiej części sezonu 2020/2021 rozpoczął z Wisłą Płock już 7 stycznia. Obecnie wraz z drużyną trenera Sobolewskiego przebywa na zimowym obozie w Siedlcach – wyjaśnia Klub Wisła Płock.

fot. materiały prasowe Wisły Płock

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. ZKS says:

    Biorą zawodników których wpuszczają na 2 min meczu i po tym osądzacie. Dajmy im więcej min niech się wykarza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU