Wiesz, że masz wpływ na swoje bezpieczeństwo?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

„Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” to spotkania, w trakcie których zostaną poruszone różne aspekty bezpieczeństwa, włącznie z prezentacją Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, która posłużyła do zdiagnozowania najistotniejszych zagrożeń. Spotkanie przybliży potrzeby mieszkańców, ale również określi działania zapobiegawcze odpowiadające potrzebom społecznym.

„Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” to tytuł debaty społecznej, która odbędzie się 27 października br. (piątek) o godz. 12 w auli Urzędu Miasta Płocka.

– Przeprowadzane systematycznie od kilku lat debaty społeczne służą zacieśnieniu współpracy oraz diagnozie potrzeb i oczekiwań społecznych w zakresie poprawy lokalnego bezpieczeństwa – tłumaczy rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek.

W trakcie spotkania zostaną poruszone różne aspekty bezpieczeństwa, włącznie z prezentacją Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, która posłużyła do zdiagnozowania najistotniejszych zagrożeń. Spotkanie przybliży potrzeby mieszkańców, ale również określi działania zapobiegawcze, odpowiadające potrzebom społecznym. Przedstawieni zostaną dzielnicowi oraz ich rola w przygotowaniu i prowadzeniu przedsięwzięć z zakresu profilaktyki społecznej, odpowiadających na zdiagnozowane zagrożenia bezpieczeństwa.

– Zostanie również podsumowana realizacja wniosków sformułowanych podczas ubiegłorocznej debaty ewaluacyjnej. Wnioski formułowane podczas dyskusji problemowych, będą podstawą do formułowania rekomendacji dla policji oraz pozostałych podmiotów zapraszanych do debat społecznych na poziomie lokalnym – dodaje Krzysztof Piasek.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji