Weekend w kinie. Co warto obejrzeć?

REKLAMA

Wakacje w pełni, ale kiedy już zejdziemy z plaży i słoneczny dzień będzie chylił się ku zachodowi, warto pomyśleć o innej rozrywce. Sporo premier i sporo dobrych tytułów czeka na was w płockich kinach. 

Smerfy 2

Uwielbiane Smerfy powracają znowu! Zły czarownik Gargamel tworzy kilka złośliwych Smerfopodobnych kreatur, mając nadzieję, że pozwolą mu one posiąść pełną mocy, magiczną istotę Smerfów…

PowiązaneTematy

Byzantium

Są niemoralne, nienasycone i nieśmiertelne. Dziewczyna Bonda – Gemma Arterton oraz nominowana do Oscara, BAFTY i Złotego Globu gwiazda młodego pokolenia – Saoirse Ronan posmakują ludzkiej krwi w „Byzantium”, najnowszym obrazie Neila Jordana. Wysmakowane wizualnie i klimatyczne dzieło reżysera „Wywiadu z wampirem”, to triumfalny powrót do tematyki, która przyniosła twórcy zasłużone miejsce w panteonie mistrzów horroru.
Dwie kobiety Clara (Gemma Arterton) i Eleanor (Saoirse Ronan), ścigane przez tajemniczego prześladowcę, znajdują schronienie w podupadłym kurorcie nad oceanem. Kiedy na jaw wychodzi ich skrzętnie skrywana tajemnica, staje się to początkiem serii dramatycznych wydarzeń, których geneza sięga kilka wieków wstecz.

Obecność

Historia Eda i Lorraine Warrenów, światowej sławy badaczy zjawisk paranormalnych, którzy zostali wezwani przez rodzinę terroryzowaną na odludnej farmie przez mroczną zjawę. Zmuszeni do konfrontacji z potężnym demonem, Warrenowie stają przed najbardziej przerażającym przypadkiem w ich życiu.