W piątek Maraton Maczeta w Heliosie. Mamy dla Was bilety [KONKURS ZAKOŃCZONY]

REKLAMA

W najbliższy piątek, 18 października, w sieci Helios odbędzie się Maraton Maczeta. Zostaną zaprezentowane cztery filmy z gatunku exploitation. Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są darmowe wejściówki na seans. 

Piątkowy maraton to spotkanie z mocnym kinem Roberta Rodrigueza i Quentina Tarantino. W płockim kinie zostaną zagrane cztery, najgłośniejsze filmy gatunku exploitation ostatnich lat, a konkretnie:

PowiązaneTematy

– „Maczeta”,
– „Maczeta zabija” (premiera),
– Grindhouse vol.1. Death Proof,
– Grindhouse vol.2. Planet Terror.

Początek maratonu o godzinie 22, koniec o 6 rano. Organizatorzy obiecują, że do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze Heliosa.

Mamy dla Was trzy, pojedyncze wejściówki na maraton. Co zrobić, aby je dostać? Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie!

Zasady i pytanie konkursowe:

  1. Uzasadnij w komentarzu czemu to akurat Ty powinieneś wygrać bilety na Maraton Maczeta
  2. Podaj swój login oraz prawdziwy adres e-mail (w odpowiednim polu podczas dodawania komentarza).

Nagrody otrzymają internauci, którzy przedstawią najciekawsze, najoryginalniejsze (wg redakcji) odpowiedzi. Na Wasze komentarze czekamy do środowej północy (16 października 2013 r. godz. 24). Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową o szczegółach odbioru biletów.