REKLAMA

Sylwester w Płocku

REKLAMA

Trudno w to uwierzyć, sądząc po aurze, jednak już pojutrze żegnamy 2011 rok i witamy nowy. Część z nas dawno zaplanowała, gdzie spędzi tę wyjątkową noc. Dla tych, którzy jeszcze się wahają, mamy kilka propozycji.

Sylwester przed ratuszem
Zabawę rozpocznie o 22 koncert DJ-a Mariusza Korpolińskiego wraz z pokazem tańców latynoskich grupy Afro Carnaval.

PowiązaneTematy

Afro Carnaval to międzynarodowy zespół profesjonalnych tancerzy, który specjalizuje się głównie w technikach rewiowych i musicalowych. Grupa powstała w grudniu 2007 z inicjatywy Youssefa Trabelsi – tancerza i choreografa z Tunezji. Do współpracy zaproszono wyłącznie profesjonalne i doświadczone tancerki, dlatego widowiska tworzone przez „Afro Carnaval” są nie tylko barwne i spektakularne, ale także atrakcyjne w warstwie wykorzystywanych technik tanecznych, na których opierane są choreografie.

O godzinie 22.30 na scenie pojawi się Marta Wiśniewska, znana jako Mandaryna. Wokalistka, prezentująca gatunek pop-dance, zasłynęła takimi utworami jak „Here I Go Again” i „Ev’ry Night”. Dotychczas wydała trzy płyty: Mandaryna.com, Mandarynkowy sen oraz AOK.

O godzinie 23.30 rozpocznie się pierwsza część koncertu Kasi Wilk – wokalistki, znanej ze współpracy z takimi artystami jak Kayah, Adam Sztaba, Mezo oraz zespołami AudioFeels, Kangaroz i Dreamland. Dyskografia artystki to albumy Unisono (2008 r.) oraz wydana w tym roku Drugi Raz.

Tuż przed północą płocczanie wspólnie odliczą ostatnie sekundy do powitania Nowego Roku, zaraz po północy życzenia noworoczne złoży Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski. Potem na niebie rozbłysną fajerwerki.
Krótko po północy rozpocznie się druga część koncertu Kasi Wilk, którego zakończenie zaplanowano na godzinę 1.30.
Wstęp na Sylwester przed Ratuszem jest wolny.

Sylwester z Orkiestrą
Płocka Orkiestra Symfoniczna proponuje spędzenie Sylwestra przy dźwiękach muzyki Zbigniewa Wodeckiego. Artyście towarzyszyć będzie Renata Zarębska – wokalistka, aktorka i kaskaderka oraz Płocka Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Sławomira Chrzanowskiego.

W programie znajdą się utwory z repertuaru Renaty Zarębskiej oraz Zbigniewa Wodeckiego: Opowiadaj mi tak, Oczarowanie, Teatr uczy nas żyć, Over the Rainbow, Mona Lisa, When I fall in love, Lubię wracać tam gdzie byłem już. Sylwestrowe koncerty odbędą się 31 grudnia o godz. 18 i 21 w sali koncertowej, przy ul. Kolegialnej 23.

Bilety w cenie 70 zł i 80 zł można nabyć osobiście w kasie Płockiej Orkiestry Symfonicznej ul. Bielska 9/11 lub zarezerwować telefonicznie 24 364 10 85.

Sylwester w Klubie Strefa 2010
Klub Strefa 2010 zaprasza na niezapomnianą zabawę w klimatycznych salach.Na podsumowanie tego roku proponuje spędzenie nocy sylwestrowej przy gorących rytmach najbardziej popularnych hitów nie tylko mijającego roku, o które zadba DJ Jamajka.

W programie szwedzki stół, pokaz fajerwerków oraz darmowy szampan. Wstęp na imprezę:

 • 25 zł – sklep muzyczny Harfa/wypożyczalnia video – Panorama Podolszyce
 • 30 zł – w dniu imprezy
 • Rezerwacja loży (5, 6, 8, 10 i 12 osobowe): 20 zł
 • Rezerwacja drogą mailową: klubstrefa2010@gmail.com (wymagane: imię, nazwisko, miejscowość oraz tel. kontaktowy)

Początek zabawy o godz. 20.

Sylwester w Kinie Helios
Kino Helios proponuje maraton filmowy „Sylwestrowa noc” – cztery hity filmowe w dwóch zestawach. Specjalnie na noc sylwestrową kino daje możliwość wyboru zestawu filmów do obejrzenia na dużym ekranie.

Zestaw pierwszy:

 1. Sylwester w Nowym Jorku – Nowy Jork. Sylwester. Wiele postaci, różne momenty życia, różne etapy związków – jedni pierwsze randki, inni w długich związkach, a jeszcze inni samotni. W tym ostatnim dniu roku, historie tych ludzi przeplatają się.
 2. Sherlock Holmes 2 – przedpremierowo! Akcja rozgrywa się rok po wydarzeniach z pierwszego filmu, w 1891 roku. Genialny detektyw Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.) i jego oddany przyjaciel Dr John Watson (Jude Law) ponownie łączą swoje siły by pokonać największego złoczyńcę świata – Profesora Moriarty (Jared Harris).

Zestaw drugi:

 1. Pokaż kotku co masz w środku – seria niefortunnych zdarzeń stawia na głowie życie dwóch mężczyzn – Andrzeja i Zygmunta. Ojciec Andrzeja nagle postanawia ożenić się z tajemniczą nieznajomą, a wkrótce potem traci wszystkie oszczędności. Andrzej, próbując desperacko odzyskać straconą fortunę, porywa podejrzaną o kradzież dziewczynę i… zakochuje się w niej od pierwszego uprowadzenia. Tymczasem Zygmunt musi zmierzyć się jednocześnie z natrętnym adoratorem swojej żony oraz brzemiennym w skutki romansem nastoletniej córki.
 2. Dziennik zakrapiany rumem – Paul Kemp (Depp) porzuca nowojorski hałas na rzecz błogiego spokoju rajskiej wyspy Portoryko i przyjmuje posadę dziennikarza w lokalnej gazecie, prowadzonej przez sponiewieranego przez życie redaktora Lottermana (Richard Jenkins). Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i błyskawicznie traci głowę dla zmysłowej Chenault (Amber Heard). Problem w tym, że dziewczyna zaręczona jest z amerykańskim przedsiębiorcą (Aaron Eckhart), który planuje przemienić wyspę w swoje prywatne eldorado. Uwikłany przez rywala w perfidną intrygę Paul stanie przed trudnym wyborem: poświęcić dziennikarską niezależność dla pieniędzy, czy z pomocą ekscentrycznych kompanów od kieliszka uratować się przed (nie tylko moralnym) kacem i skompromitować pazernego biznesmena.

Plan wieczoru:

 • 21.30 – Projekcja filmu Sylwester w Nowym Jorku/Pokaż kotku co masz w środku (według wybranego zestawu)
 • 23.30 Przerwa
 • 00.00 Powitanie Nowego Roku lampką szampana
 • 00.30 Projekcja filmu Dziennik zakrapiany rumem/Sherlock Holmes 2 (według wybranego zestawu)
 • ok. 02.30 Zakończenie Maratonu.

Cena: 50 zł od osoby. Bilety można kupić wyłącznie w kasie Kina Helios.

Sylwester w Fantasy Park

Najnowszy klub w Płocku zaprasza od godz. 20 na Sylwestra 2011/2012. Ceny biletów uzależnione są od wybranego zestawu:

 • 89 zł za osobę – cena zaproszenia obejmuje: catering (bufet szwedzki + ciepły posiłek- zupa i 2 danie), lampka szampana na powitanie Nowego Roku
 • 99 zł za osobę – cena zaproszenia obejmuje: catering (bufet szwedzki + ciepły posiłek – zupa i 2 danie), lampka szampana na powitanie Nowego Roku, stół bilardowy na całą noc (8 miejsc)
 • 119 zł za osobę – cena zaproszenia obejmuje: catering (bufet szwedzki + ciepły posiłek – zupa i 2 danie), lampka szampana na powitanie Nowego Roku, tor bowlingowy na całą noc (36 miejsc)
 • VIP room – cena do ustalenia (16 osób) + stół bilardowy na całą noc.

2 zaproszenia wymienne na Maximus 0,5l oraz 1l soku.