REKLAMA

Stanisław Soyka wystąpi z Vox Singers w Płocku

REKLAMA

Już w najbliższy piątek w Państwowej Szkole Muzycznej w Płocku odbędzie się wspólny koncert Stanisława Soyki i płockiego chóru Vox Singers. Do odbioru są darmowe zaproszenia.

8 listopada o godzinie 19 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku, Stanisław Soyka wraz z Vox Singers wykonają koncert „Muzyka i słowa Stanisław Soyka”. Wydarzenie będzie promować nowy album artysty o tym samym tytule.

PowiązaneTematy

Stanisław Soyka i Chór Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki zaśpiewają nie tylko utwory z najnowszej płyty artysty, ale również wcześniejsze kompozycje Soyki, jak „Cud niepamięci”, „Kiedy jesteś taka bliska”, „Na cześć księdza Baki” (do wiersza księdza Twardowskiego) i „Czas na uczy pogody”, ze słowami Jacka Cygana.

Koncert odbędzie się w ramach VII edycji projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Chóru Vox Singers „Śpiewamy dla płocczan” dofinansowanego ze środków Miasto Płock. Partnerami koncertu są: POKiS oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Płocku.Darmowe zaproszenia na koncert można odbierać w siedzibie Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki przy ul. Jakubowskiego 10. Ilość zaproszeń jest ograniczona.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Anya says:

    Spozniony artykul i nieaktualnny gdyz zaproszen nie ma juz od dawna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU