REKLAMA

Spotkanie z Jerzym Górskim w Płocku

REKLAMA

Dzisiaj w NK Przedwiośnie odbędzie się spotkanie z Jerzym Górskim. Przed wydarzeniem odbędzie się projekcja filmu „Najlepszy”, który przybliży historię sportowca.

20 czerwca o godzinie 17 w NK Przedwiośnie będzie można przekonać się osobiście jaki jest naprawdę Jerzy Górski, triathlonista, mistrz świata w podwójnym Ironmanie. Życie Jerzego Górskiego zainspirowało reżysera Łukasza Palkowskiego do nakręcenia produkcji o wyjątkowym człowieku, jego walce z przeciwnościami i ze sobą, a w końcu o zwycięstwie.

PowiązaneTematy

Plan spotkania:  • 17:00 – pokaz filmu „Najlepszy”. Głównym bohaterem filmu jest Polak, który zachwycił świat, a który u nas, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.
  • 19.10 – po filmie odbędzie się spotkanie z Jerzym Górskim, który będzie opowiadał o swoim życiu oraz o filmie „Najlepszy”, który był inspirowany jego historią i trudną drogą od osoby uzależnionej do sportowca sięgającego po najwyższe laury.

Bilety w cenie: normalne 20 złotych, grupowe – 15 złotych (grupa minimum 15 osób). NK Przedwiośnie na to wydarzenie nie honoruje: zaproszeń, voucherów, multibiletów, kart wstępu itp. Rezerwacje na to wydarzenie są dostępne tylko telefonicznie lub stacjonarnie dla grup zorganizowanych, dla osób indywidualnych obowiązuje sprzedaż biletów. Partnerem wydarzenia jest Płocki Klub Wesołego Biegacza.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU