Seniorzy przemaszerowali przez Płock

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W piątek odbył się marsz seniorów, którzy chcieli zwrócić w ten sposób uwagę na niskie emerytury. Organizatorzy podkreślali, że seniorzy zasłużyli swoją wieloletnią pracą i płaceniem podatków na zdjęcie opodatkowania z ich świadczeń.

20 kwietnia br. przed Centrum Aktywności Seniora w Płocku zebrała się grupa sympatyków pomysłu zdjęcia opodatkowania z emerytur. Większość grupy stanowili seniorzy, ale pojawiły się też osoby młode. Uczestnicy przemaszerowali sprzed Centrum Aktywności Seniora do siedziby płockiego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

fot. Wiktor Pleczyński

– Będziemy manifestować wasze prawa i nasze, młodych, na przyszłość! – podkreślał Jacek Strzeszewski, jeden z organizatorów, przed rozpoczęciem marszu seniorów.

W wydarzeniu wzięli również udział m.in. wspierający pomysł płocki radny Tomasz Kominek i przewodnicząca Rady Mieszkańców Osiedla Łukasiewicza, Anna Derlukiewicz.

Podziel się:

5 komentarzy

  1. Kominek przyjaciel emerytów a niedawno olewał ich z Sosnowskim i naigrywał się z nich na sesji fundując im ulicę faszystowskich zbrodniarzy a z protestujących mieszkańców kpili i wyśmiewali ich ukazując pełnie swej nieograniczonej władzy. Teraz zbliżają się wybory i przypomniała sobie kreatura co to jest suweren.

    • Powinni protestować raczej w Brukseli przed biurem Tuska. To Tusk przez 8 lat co rok obdarowywał przestępców z mafii Vat, paliwowej itp. kwotą ok 25-30 miliardów ROCZNIE. To Tusk podwyższył nam wiek emerytalny i obniżył realnie kwoty świadczeń emerytalnych. Te złodziejstwa przez 8 lat to na Nowogrodzkiej były realizowane??? Z logiką to masz duuuuuuuuuuuże problemy.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji