REKLAMA

Rozdajemy bilety na „Miłość z dostawą do domu” [KONKURS]

REKLAMA

Macie ochotę na świetny spektakl w doborowej obsadzie? W takim razie jest to konkurs dla Was. Wspólnie z płockim Teatrem Dramatycznym rozdajemy zaproszenia na „Miłość z dostawą do domu”, wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.

PowiązaneTematy

Twórcy spektaklu pt. „Miłość z dostawą do domu” zapowiadają, że magia teatru przeniesie widzów w dwa różne światy – ten, który znamy oraz ten, do którego boimy się zajrzeć. Sama sztuka opowiada o antykwariuszu, który jest już zmęczony życiem i zaprasza do domu „dziewczynę na telefon”. Mężczyzna nie wie jeszcze, że jego życie właśnie nabiera rozpędu, ponieważ tajemnicza kobieta nie jest tym, kim się wydaje. Poza tym, do domu wraca z Londynu wiarołomna żona bohatera; wprowadza się także szalony księgowy, który za wszelką cenę chce zostać artystą. Antykwariusz rozpoczyna walkę o życie, no bo czym jest życie bez miłości?

Inteligentny humor, wartka akcja, prawdziwe wzruszenia i doborowa obsada – to właśnie spektakl „Miłość z dostawą do domu”. Na scenie pojawią się: Wojciech Błach, Anna Korcz, Zdzisław Wardejn, Magdalena Waligórska i Gizella Bortel.

Spektakl odbędzie się w płockim Teatrze Dramatycznym w niedzielę, 9 marca o godz. 16 i 19. Bilety w cenie 90 zł są do kupienia w kasie teatru, tel. (24) 266-38-08, (24) 266-38-17, (24) 262-48-40.Mamy dla Was bilety na to przedstawienie. Co trzeba zrobić, aby je wygrać?
[sociallocker id=”51608″]1. W komentarzu pod tym tekstem odpowiedzieć na pytanie: Czym jest dla Ciebie miłość?

2. Podać swoje imię/pseudonim oraz adres e-mail (w odpowiednim polu podczas dodawania komentarza).

W konkursie rozdajemy dwa pojedyncze bilety na spektakl pt. „Miłość z dostawą do domu”. Zwyciężą dwie osoby, które – zdaniem redakcji – napiszą najlepsze, najciekawsze i najoryginalniejsze prace. Na Wasze odpowiedzi czekamy do północy w niedzielę, 2 marca br. Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową o szczegółach odbioru nagrody.[/sociallocker]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 0

 1. Ania Stańczyk says:

  „Czym jest dla mnie Miłość? hmmm Miłość jest dla mnie uczuciem tak silnym i tak pozytywnym że każdy z nas powinien doznać takiego stanu ducha. Miłość cierpliwa jest nie zna końca, bo Miłość to sens mojego Życia <3

 2. Martyna says:

  Czym jest dla mnie miłość? Miłość przede wszystkim to partnerstwo i stawianie ukochanej osoby na pierwszym miejscu.

 3. Justyna says:

  Kiedy pytają mnie „Czym jest dla mnie miłość?” , odpowiadam im… „jest taka legenda, o dwóch źdźbłach trawy, które bardzo się kochały ale nie mogły się znaleźć bo były z dwóch końców Polski …. bla bla bla ” to długa historia, ale ma swoje przesłanie bo jednak gdy się bardzo czegoś chce to się uda :) te dwa źdźbła się spotkały i potem zawsze były już razem.” Miłość to czekanie, to przypadek, to wiara w to, że to źdźbło jest gdzieś na końcu świata i kiedyś przypadkowo zostanie dostarczone nam do domu :) Przypadek to najlepszy dostawca miłości. Bo miłości nie można szukać, to ona przyjdzie do nas sama. Wystarczy cierpliwie czekać :)

 4. Kinga says:

  Miłość jest jak kolejka górska, na której nigdy nie wiesz, co spotka cię za zakrętem.

 5. Beata says:

  Miłość to dwa serca bijące w tym samym rytmie.

 6. Kasia says:

  Miłość??? to sens nad sensami, to cel na celami… nic ponad nią nawet Ja sama…

 7. Rena says:

  Dla mnie miłość jest czymś
  wyjątkowym. To uczucie , wiążące się z odpowiedzialnością i
  zaangażowaniem. Miłość umie dawać, dobro, piękno, bezpieczeństwo,
  wiarę i nadzieję, ale także wiążą się z nią troski, problemy, rozczarowania, trudności.Dlamnie miłość jest wtedy , kiedy dwoje ludzi potrafi sobie ufać, rozumieć siebienawzajem. Jeżeli jest prawdziwa miłość, to potrafi się drugiej osobie
  wybaczyć. Mimo wszystko!

 8. Rena says:

  Dla mnie miłością jest kiedy dwoje ludzi potrafią sobie
  ufać, być cierpliwi, rozumieć siebie na wzajem. Jeżeli jest prawdziwa miłość,
  to potrafi się drugiej osobie wybaczyć. Mimo wszystko !

 9. ćma says:

  miłość to ładna nazwa na wariujące w dwójce ludzi hormony, które odbierają im zdolność logicznego myślenia..

 10. Renata says:

  Miłość to bezmiar zamknięty w 6 literach.

 11. Renata says:

  Miłość to bezmiar ukryty w 6 literach :)

 12. Zajączek says:

  Miłość, miłość jest dla mnie tymi małymi i dużymi gestami, drobnymi i większymi czynami, które udowadniają, że myśli się o ukochanej osobie. Miłość jest dla mnie okazywaniem pamięci w najzwyklejszych czynnościach, kiedy robisz zakupy i kupujesz ulubioną czekoladę, bo wiesz, że miała ciężki dzień. Kiedy możesz być wszędzie i z kimkolwiek, ale wolisz spędzać swój wolny czas właśnie z nią. Kiedy potraficie się wspólnie wygłupiać jak małe dzieci, zwierzać jak przyjaciele i kochać jak kochankowie.

 13. Weronika says:

  Miłość to nieuchwytna ” czarodziejka „, rzucająca na nas czar . Stajemy się piękniejsi, a świat wokół nas otwiera drzwi do wszystkich niezbadanych tajemnic….

 14. Aga says:

  Milość to taki stan gdy wszystko na co spojrzysz przypomina Ci tę ukochaną osobę…i nawet gdy już zamkniesz oczy wciąż masz ją pod powiekami… :)

 15. marta says:

  Miłość jest dla mnie zrozumieniem, zaufaniem, zabawą, przyjacielem. Jest na dobre i na złe. Na zawsze – na zabój- śmiertelnie.
  Miłość nie za coś, ale mimo wszystko. I ja wlaśnie taką miłość mam :) i życze wszystkim…

 16. Gwiazdeczka says:

  Miłość jest dla mnie czułym pocałunkiem po ciężkim dniu…ramionami, które nawet po zaśnięciu nie chcą mnie wypuścić z objęć…oczami, które każdym spojrzeniem, nawet przy zgaszonym świetle, mówią „uwielbiam Cię Mała”…kwiatami z bilecikiem „jesteś warta każdego szaleństwa”…każdym niemym filmem, który On jest skłonny ze mną zobaczyć…koncertem jazzowym, na który ze mną pójdzie bez zatykania uszu…tangiem, które razem zatańczymy…każdym Jego słowem, nawet gdy mówi „przestań marudzić Dziewczynko”…jest tym gorącym i wielkim uczuciem, które sprawia, że jestem gotowa stracić wszystko, by zyskać z Nim choć jeden dzień…i zrobić Mu rano jajecznicę…ze szczypiorkiem ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU