REKLAMA

Rozdajemy bilety na „Miłość z dostawą do domu” [KONKURS]

REKLAMA

Macie ochotę na świetny spektakl w doborowej obsadzie? W takim razie jest to konkurs dla Was. Wspólnie z płockim Teatrem Dramatycznym rozdajemy zaproszenia na „Miłość z dostawą do domu”, wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.

Twórcy spektaklu pt. „Miłość z dostawą do domu” zapowiadają, że magia teatru przeniesie widzów w dwa różne światy – ten, który znamy oraz ten, do którego boimy się zajrzeć. Sama sztuka opowiada o antykwariuszu, który jest już zmęczony życiem i zaprasza do domu „dziewczynę na telefon”. Mężczyzna nie wie jeszcze, że jego życie właśnie nabiera rozpędu, ponieważ tajemnicza kobieta nie jest tym, kim się wydaje. Poza tym, do domu wraca z Londynu wiarołomna żona bohatera; wprowadza się także szalony księgowy, który za wszelką cenę chce zostać artystą. Antykwariusz rozpoczyna walkę o życie, no bo czym jest życie bez miłości?

PowiązaneTematy

Inteligentny humor, wartka akcja, prawdziwe wzruszenia i doborowa obsada – to właśnie spektakl „Miłość z dostawą do domu”. Na scenie pojawią się: Wojciech Błach, Anna Korcz, Zdzisław Wardejn, Magdalena Waligórska i Gizella Bortel.

Spektakl odbędzie się w płockim Teatrze Dramatycznym w niedzielę, 9 marca o godz. 16 i 19. Bilety w cenie 90 zł są do kupienia w kasie teatru, tel. (24) 266-38-08, (24) 266-38-17, (24) 262-48-40.Mamy dla Was bilety na to przedstawienie. Co trzeba zrobić, aby je wygrać?
[sociallocker id=”51608″]1. W komentarzu pod tym tekstem odpowiedzieć na pytanie: Czym jest dla Ciebie miłość?

2. Podać swoje imię/pseudonim oraz adres e-mail (w odpowiednim polu podczas dodawania komentarza).

W konkursie rozdajemy dwa pojedyncze bilety na spektakl pt. „Miłość z dostawą do domu”. Zwyciężą dwie osoby, które – zdaniem redakcji – napiszą najlepsze, najciekawsze i najoryginalniejsze prace. Na Wasze odpowiedzi czekamy do północy w niedzielę, 2 marca br. Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową o szczegółach odbioru nagrody.[/sociallocker]