REKLAMA

Przedsezonowa konferencja Wisły Płock – będą zmiany

REKLAMA

16 czerwca zarząd klubu Wisła Płock zaprosił na konferencję prasową, która została zorganizowana z okazji rozpoczęcia przygotowań drużyny do kolejnego sezonu. Oprócz omawiania strategii gry, poruszone zostały również inne kwestie, jak chociażby poznanie nowych członków zespołu, czy też wzmocnienia Wisły. Pojawiły się nowe elementy, które z pewnością zaskoczą nas w przyszłym sezonie.

Podczas konferencji prasowej z dziennikarzami spotkali się Jacek Kruszewski – prezes Wisły Płock, Łukasz Masłowski – dyrektor sportowy, Marcin Kaczmarek – szkoleniowiec pierwszego zespołu oraz zakontraktowani w tym tygodniu piłkarze: Kamil Sylwestrzak i Dominik Furman.

Fot. Wisla.Plock.pl
Fot. Wisla.Plock.pl

Pierwszy z nich od przyszłego sezonu zajmie pozycję obrońcy, natomiast drugi pomocnika. Jak się okazuje, obaj panowie są bardzo pozytywnie nastawieni na współpracę z płockim klubem. Zgodnie twierdzą, że wybierając Wisłę Płock dokonali najsłuszniejszego wyboru. Choć tylko im udało się dołączyć do zespołu jeszcze przed wyjazdem na zgrupowanie do Grodziska Mazowieckiego, jest już pewne, że skład Wisły wkrótce powiększy się o dwie kolejne osoby.

Prezes klubu Jacek Kruszewski wyraźnie podkreślał, że w przyszłym sezonie jego zespół będzie koncentrował się głównie na ofensywie. To niezwykle ważny element, na który z pewnością będzie kładziony nacisk.Fot. Wisla.Plock.pl
Fot. Wisla.Plock.pl

W trakcie konferencji poruszano również bieżące problemy, jak chociażby remont stadionu im. Kazimierza Górskiego oraz zasoby klubowego budżetu. Jak poinformował dziennikarzy sam prezes, na dzisiaj Wisła Płock dysponuje kwotą 9 milionów złotych. Nie jest to jednak wiele… Póki co, jest to najniższy budżet spośród wszystkich w ekstraklasie. Jednak Jacek Kruszewski zapewnia, że cały zarząd intensywnie pracuje nad tym, aby zdobyć dodatkowe środki zewnętrzne, dzięki którym Wisła Płock będzie mogła mieć jeszcze więcej możliwości. Wkrótce do budżetu powinny zostać doliczone jeszcze finanse z retransmisji telewizyjnych.

Monika Prusaczyk

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU