REKLAMA

Protokół ducha w Mission Impossible

REKLAMA

Jeśli jesteście fanami Toma Cruise’a albo kreowanej przez niego postaci agenta Ethana Hunta, macie wyjątkową okazję obejrzenia go na przedpremierowych pokazach czwartej części filmu Mission Impossible.

Płockie kina Helios i Nove Przedwiośnie organizują przedpremierowe pokazy „Mission Impossible – Ghost Protokol” w Wigilię i w drugi dzień świąt (24 i 26 grudnia).

PowiązaneTematy

Tym razem Tom Cruise powraca na ekrany w gwiazdorskiej roli Ethana Hunta w towarzystwie międzynarodowego zespołu, w którym znaleźli się między innymi: Jeremy Renner, Tom Wilkinson, Simon Pegg, Paula Patton, Michael Nyqvist, Vladimir Mashkov, Josh Holloway, Anil Kapoor oraz Léa Seydoux.

Oskarżony o dokonanie ataku terrorystycznego na Kreml agent IMF Ethan Hunt wraz z pozostałymi członkami zespołu zostaje zwolniony ze służby w momencie, kiedy Prezydent wdraża procedurę „Ghost Protocol”. Pozostawiony bez jakichkolwiek środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób, żeby oczyścić dobre imię agencji i uniemożliwić kolejny, przypisywany jemu, atak. Sytuację komplikuje fakt, iż Ethan zmuszony jest podjąć nową misję, współpracując z byłymi agentami IMF, których motywów nie jest do końca pewien.

Zapraszamy do kin :)

źródło i fot.: Kino Helios, NoveKino Przedwiośnie