Od 20 kwietnia NoveKino Przedwiośnie zaprasza na cztery premiery, Bajkoranki, Spotkania Filmowe, Rodzinne Oglądanie, a od 26 kwietnia na premierę jednego z najbardziej oczekiwanych wiosennych tytułów, czyli “Avengers: Wojna bez granic”.

Tam gdzie mieszka Bóg

Od najbliższego piątku zapraszamy na premierę filmu familijnego “Tam gdzie mieszka Bóg”. To oparta na historiach z Biblii, dedykowana dzieciom opowieść o nadziei, wierze i odwadze. Podnosząca na duchu, zachęcająca widzów w każdym wieku do poszukiwania Boga w otaczającym świecie, a do tego przepięknie sfilmowana w malowniczych plenerach Patagonii. Mały Andrew ucieka z domu, by odszukać położone w górach sanktuarium Jezusa. W ślad za chłopcem wyrusza czwórka jego oddanych szkolnych przyjaciół. Razem przeżyją wiele niezapomnianych przygód na leśnym szlaku. Zrozumieją też, że z Bożą pomocą są w stanie stawić czoła największym przeciwnościom.
REŻYSERIA: Graciela Rodriguez Gilio, Charlie Mainardi OBSADA: Kyle Breitkopf, Emma Duke, Cory Gruter-Andrew

Wyspa psów

“Wyspa psów” – to historia Atari Kobayashi, 12-letniego podopiecznego skorumpowanego burmistrza Kobayashi. Kiedy na mocy rozporządzenia wszystkie domowe psy z miasta Megasaki zostają zesłane na wielkie wysypisko śmieci, Atari wyrusza samotnie miniaturowym turbośmigłowcem na Wyspę psów, by odnaleźć swojego ukochanego psa Ciapka. Tam z pomocą watahy nowych czworonogich przyjaciół rozpoczyna epicką podróż, która zadecyduje o losach i przyszłości całej Prefektury.
REŻYSERIA: Wes Anderson OBSADA: Bryan Cranston, Koyu Rankin, Edward Norton

Dziewczyna we mgle

W odizolowanym od świata górskim miasteczku zaginęła szesnastoletnia dziewczyna. Rodzice są zrozpaczeni, a mieszkańcy – zszokowani. Nie potrafią przyjąć do wiadomości, że porywaczem może być ktoś z nich. Porywaczem… lub zabójcą. Przybyły na miejsce agent specjalny Vogel nie ma wątpliwości, że tropi mordercę. I że jest to ktoś z miejscowych. Nie interesują go badania kryminalistyczne, odciski palców i ślady DNA. Vogel wykorzystuje media. Bo ludzie nie potrzebują sprawiedliwości – potrzebują spektaklu. Kiedy poszukiwania nastolatki nie przynoszą rezultatów, bezpodstawnie kieruje swoje podejrzenia na nauczyciela literatury. Vogel ignoruje brak twardych dowodów i brnie w oskarżenia. Kiedy coraz trudniej jest ukryć matactwa w śledztwie, sprawa przyjmuje zupełnie inny obrót.
REŻYSERIA: Donato Carrisi OBSADA: Toni Servillo, Alessio Boni, Lorenzo Richelmy

Raz się żyje

Harold wiedzie perfekcyjnie stabilne życie: ma miłą żonę, dom na przedmieściach i pracę w korporacji. Pewnego dnia ten domek z kart zaczyna walić mu się na głowę, a Harold odkrywa, że przez lata dawał się wykorzystywać i oszukiwać tym, którym ufał najbardziej. Wysłany w służbową podróż do Meksyku, wiedząc już, że ma stać się kozłem ofiarnym w pewnym grubym przekręcie, Harold postanawia odegrać się za swoje krzywdy, zdobywając przy tym sporą fortunę. Plan ma teoretycznie świetny, ale okazuje się, że świat meksykańskich karteli jest nieco bardziej skomplikowany i bezlitosny niż zakładał. Ścigany przez narko-bossa, płatnego zabójcę, swoich dawnych wspólników i FBI, Harold może liczyć tylko na siebie i pewną uroczą amerykańską turystkę, która nie skrzywdziłaby nawet muchy, a w każdym razie tak jej się dotąd wydawało.
REŻYSERIA: Nash Edgerton OBSADA: Charlize Theron, Joel Edgerton, Amanda Seyfried

Bajkoranki: Traktorek Florek

W sobotę i niedzielę o godzinie 11 zapraszamy na Bajkoranki i pokaz filmu familijnego “Traktorek Florek”. Seanse odbędą się o godzinie 11, bilety w cenie 12 złotych. Przed seansami odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats, natomiast po seansach zapraszamy do patio kina na bezpłatne warsztaty, spektakle i animacje prowadzone przez aktorów z Teatru Form Wielu w ramach stacji “RodziNovo”.

“Traktorek Florek” – zapraszamy na wakacyjną przygodę i spotkanie z przyrodą! Czekają na Was: Zdrowe warzywa i owoce! (nie pryskane i w 100% ekologiczne). Mocno zakręceni sąsiedzi! Konkurs na największego ogórka! Koza w tarapatach! I traktorek Florek, na którego zawsze można liczyć.
REŻYSERIA: Peder Hamdahl Naess OBSADA: Elias Sovold-Simonsen, Stein Winge, Jeppe Beck Laursen

Spotkania Filmowe: Dusza i ciało

W poniedziałek, 23 kwietnia o godzinie 18.30 zapraszamy na Spotkania Filmowe i pokaz “Dusza i ciało”. Bilety w cenie 15 złotych, przed seansem zapraszamy na mały poczęstunek, odbędzie się również losowanie nagród na zasadach Happy Seats.

“Dusza i ciało” – to bardzo oryginalna historia miłosna, która urzeka subtelnością, humorem i niezwykłym podejściem do tematu alienacji. Maria (Alexandra Borbely) zaczyna pracę jako kontroler jakości w rzeźni w Budapeszcie. Jest młodą dziewczyną, obdarzoną genialną pamięcią, skrytą i bardzo zamkniętą w sobie. Z rosnącą fascynacją obserwuje ją Endre (Morcsanyi Geza), dyrektor finansowy firmy. Dwoje bohaterów łączy uczucie, którego nie potrafią wyrazić w świecie rzeczywistym. Uda im się to dopiero w snach, gdzie spotkają się pod postaciami łani i jelenia.
REŻYSERIA: Ildiko Enyedi OBSADA: Morcsanyi Geza, Alexandra Borbely, Zoltan Schneider

Rodzinne Oglądanie: Tam gdzie mieszka Bóg

W środę, 25 kwietnia w ramach Rodzinnego Oglądania zaprezentujemy kino familijne “Tam gdzie mieszka Bóg” w wersji z dubbingiem. Seans o godzinie 13.30, bilety w cenie 15 złotych.

Avengers: Wojna bez granic

Od 26 kwietnia zapraszamy na premierę najnowszego filmu Disney/Marvel “Avengers: Wojna bez granic”. W tym dniu odbędzie się seans z dubbingiem i napisami, natomiast od 27 kwietnia będzie wyświetlana również wersja 3D dubbing.

“Avengers: Wojna bez granic” – to wydarzenie w historii kina bez precedensu. Spektakularne starcie na śmierć i życie, przygotowywane od dekady i obejmujące cały świat bohaterów Marvel Studios. Avengersi ramię w ramię z innymi superbohaterami muszą być gotowi poświęcić wszystko, jeśli chcą pokonać potężnego Thanosa, zanim jego plan zniszczenia obróci wszechświat w ruiny.
REŻYSERIA: Anthony Russo, Joe Russo OBSADA: Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Robert Downey Jr.

Ponadto w repertuarze:

  • film familijny “Piotruś Królik” dubbing – Zbuntowany królik stara się wkraść do ogrodu warzywnego należącego do rolnika.;
  • najnowszy film Stevena Spielberga “Player One” dubbing – W 2045 roku ludzie znajdują ukojenie w wirtualnej rzeczywistości. Jej twórca przed śmiercią postanawia cały majątek przekazać pierwszej osobie, która znajdzie ukryte w niej “wielkanocne jajo”;
  • film z Alicią Vikander “Tomb Raider” dubbing – Lara Croft wyrusza w swoją pierwszą ekspedycję, aby odnaleźć zaginionego ojca na niezbadanej wyspie u wybrzeży Japonii;
  • film Małgorzaty Szumowskiej “Twarz” – Współczesna baśń o człowieku, który stracił twarz w wypadku. Po nowatorskiej operacji wraca do rodzinnej miejscowości, ale ludzie nie wiedzą jak go traktować. Staje się dla nich kimś obcym;
  • animacja “Gnomeo i Julia: Tajemnica zaginionych krasnali” dubbing – Krasnale proszą detektywa Sherlocka, aby zbadał tajemnicze zniknięcia na terenie ogrodu;
  • film familijny “Cudowny chłopak” dubbing – Auggie od urodzenia ma zdeformowaną twarz. W nowej szkole chłopiec chce udowodnić rówieśnikom, że piękno to więcej niż wygląd.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji