REKLAMA

Powitali lato na wesoło

REKLAMA

Pomimo deszczowej aury, mieszkańcy osiedla Łukasiewicza z pompą powitali lato. Choć kapryśna aura nieco utrudniła organizatorom przygotowania, nie zabrakło wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych.

W sobotę, 23 czerwca, odbył się piknik rodzinny dla mieszkańców osiedla Łukasiewicza, zorganizowany przez radę tego osiedla. Od godz. 15 na terenie Szkoły Podstawowej Nr 3 w Płocku, swoje umiejętności taneczne i wokalne prezentowały dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 17, Miejskiego Przedszkola Nr 9, Szkoły Podstawowej Nr 3 oraz Gimnazjum Nr 5 – Zespół rockowy „Marchewkowe Pole”. Wystąpił również kabaret „Układ koleżeński”, a także Zespół Ludowy „Grzybowianki” z Grzybowa pod kierunkiem Pani Teresy Kowalskiej.

PowiązaneTematy

Na najmłodszych uczestników czekała dmuchana zjeżdżalnia, jungla oraz tor przeszkód, ale i malowanie twarzy, malowanie figurek gipsowych, bańki mydlane, balony, wata cukrowa i inne słodycze. Były również zwierzęta wiejskie i egzotyczne z Centrum Rekreacyjno-Rozrywkowego „Ranczowisko”, samochody straży miejskiej i policji, łódź WOPR, czy konkursy i zabawy.Miłośnicy motoryzacji mogli podziwiać zabytkowe pojazdy, które zaprezentowało Stowarzyszenie Miłośników Pojazdów Zabytkowych i Militarnych WISŁA. Jak na piknik przystało, nie zabrakło stoiska gastronomicznego z kiełbaskami i kaszankami z grilla, chlebem ze smalcem i ogórkiem kiszonym, soków, wody, kawy, czy herbaty.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 6

 1. radek says:

  Impreza super, wiele konkursów, nagrody, tańce wreszcie coś się dzieje na osiedlu brawo

 2. Redakcja says:

  Informujemy, że w związku z zabezpieczeniem materiałów do prokuratury, niektóre komentarze pod tym artykułem zostały ukryte.

 3. Barbara S. says:

  Od wielu lat nie działo się na naszym osiedlu tyle co dzieje się od wybrania radnych do rady osiedlowej. Super impreza, jeszcze lepsza jak rok temu. Fajnie, że ktoś działa i utrzymuje kontakt nie tylko gdy coś potrzebuje. Teraz można zwrócić się z każdym problemem.
  Pozdrawiam ciepło chociaż pogoda nas nie rozpieszcza.

 4. Bozena says:

  Zielona pompa. Wyprostuj się kobieto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU