REKLAMA

Podsumowanie kampanii w Płocku. Kto poparł Rafała Trzaskowskiego? [ZDJĘCIA]

REKLAMA

W piątek odbyło się podsumowanie kampanii Rafała Trzaskowskiego w Płocku z udziałem prezydenta Andrzeja Nowakowskiego oraz marszałka Adama Struzika. Zarówno wiceprzewodniczący PSL, jak i prezydent Płocka, wyrazili swoje poparcie dla kandydata Platformy Obywatelskiej.

10 lipca jest ostatnim dniem kampanii wyborczej przed II turą wyborów prezydenckich. Ostatnim akcentem w płockiej kampanii na rzecz kandydatury Rafała Trzaskowskiego było wystąpienie prezydenta Płocka Andrzeja Nowakowskiego oraz marszałka Adama Struzika.

– W pierwszej turze wyborów popieraliśmy naszego kandydata Władysława Kosiniaka-Kamysza – przypomniał Adam Struzik. – W tej drugiej turze chcę powiedzieć w swoim imieniu i wielu naszych członków oraz sympatyków: udzielimy poparcia panu Rafałowi Trzaskowskiemu. Kilka słów dlaczego. Od kilku lat zmagamy się w naszym kraju z tendencją do budowania państwa autokratycznego, do odbierania wolności demokratycznych, do ograniczania samorządności, do takiej stałej tendencji do marginalizacji Polski na europejskiej scenie, w Unii Europejskiej, ale i w świecie. Od 5 lat toczymy taki nierówny bój z większością sejmową – mówił marszałek Adam Struzik.

Wiceprzewodniczący Polskiego Stronnictwa Ludowego ocenił, że rząd oraz prezydent przez ostatnie lata naruszali zasady demokratycznego państwa prawa. Zdaniem Adama Struzika, Prawo i Sprawiedliwość odbierało niezależność sądom i działało na szkodę samorządów. Ostatnim zarzutem, który skierował marszałek przeciwko obecnym władzom, był podział społeczeństwa.fot. Wiktor Pleczyński

– To jest ostatnia szansa, ta niedziela to jest ostatnia szansa dla tej części narodu, tej części społeczeństwa, która jest za wolnością, za demokracją, za prawdziwą sprawiedliwością, za praworządnością i za samorządnością – zaznaczał marszałek Adam Struzik.

Słowa wiceprzewodniczącego Polskiego Stronnictwa Ludowego poparł prezydent Płocka, Andrzej Nowakowski.

– Mamy szansę, żeby mieć prezydenta, nie długopis. Mieć prezydenta, który będzie niezależny, który rzeczywiście będzie nie tylko słuchał jednego głosu z Nowogrodzkiej, ale przede wszystkim będzie prezydentem Polaków, będzie słuchał Polaków – mówił Andrzej Nowakowski.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

  1. Dariusz says:

    No to ładnie PSL odcina się od Platformy, cały czas razem, żadnej własnej drogi czy tożsamości, tylko popieranie i ciągłe koalicje z Platformą: w byłym rządzie – obecnie w opozycji, w sejmikach wojewódzkich, w radach miast, w radach powiatów, w pakcie senackim, w parlamencie europejskim w ramach partii EPL. Wszędzie razem. Zero samodzielności i inności !!! Po co taka partia, przedrukować legitymacje na PO i po kłopocie!

  2. Pefron says:

    Najśmieszniejsze jest to że w tle stoi Pan Kozłowsk….. w koszulce z logo Batmana. Tylko jest jeden problem Batman pomagał policji i ludziom A nie wyłudzał Państwowe pieniądze Panie Jarosławie.

  3. Juras says:

    Dziś w lokalnym radio nasza(?) posłanka ostrzegała przed wyborem Dudy, gdyż jego prezydentura, to ODEBRANIE nam paszportów. CO CI LUDZIE PALĄ OD RANA???? Może podajcie adres dealera. Też by sobie odleciał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU