REKLAMA

Płonęła piwnica budynku mieszkalnego. Mieszkańcy zdążyli uciec [ZDJĘCIA]

REKLAMA

W poniedziałek wieczorem doszło do pożaru piwnicy domu w miejscowości Lasotki (gmina Brudzeń Duży). Mieszkańcom udało się opuścić budynek przed przybyciem strażaków.

19 października w miejscowości Lasotki (gm. Brudzeń Duży) około godziny 20.30 doszło do pożaru kotłowni budynku mieszkalnego. Strażacy ochotnicy z Siecienia, którzy jako pierwsi zjawili się na miejscu zdarzenia, zastali mieszkańców poza obiektem i przystąpili natychmiast do akcji gaśniczej.

– Działania straży pożarnej polegały na odłączeniu energii elektrycznej i zabezpieczeniu terenu działań. Następnie przystąpiono do wprowadzenia linii gaśniczych do wnętrza obiektu. W budynku panowało duże zadymienie. Do płonącego pomieszczenia piwnicznego wprowadzono rotę strażaków w aparatach ochrony układu oddechowego. Po ugaszeniu pożaru, budynek przewietrzono i sprawdzono kamerą termowizyjną – relacjonuje OSP Siecień.Jak się okazało, zadymienie pochodziło z kotłowni domu jednorodzinnego. W akcji uczestniczyły: Państwowa Straż Pożarna w Płocku, OSP Siecień, OSP Sikórz, OSP Bądkowo Kościelne.

fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Siecieniu
fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Sikorzu
fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Sikorzu

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU