REKLAMA

Płockie recenzje: Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie

REKLAMA

Jakie emocje wzbudziła w naszym czytelniku kolejna produkcja pod znakiem „Gwiezdnych wojen”? Czy może konkurować z pozostałymi, kultowymi już częściami? Zapraszamy na Płockie recenzje.

Opis producenta

„Łotr I. Gwiezdne wojny – historie” to amerykański film w reżyserii Garetha Edwardsa do scenariusza Chrisa Weitza i Tony’ego Gilroya, będący spin-offem serii “Gwiezdne wojny”.

PowiązaneTematy

Film opowiada o wojownikach Sojuszu Rebeliantów, którzy po utworzeniu Imperium Galaktycznego wyruszają na desperacką misję wykradzenia planów Gwiazdy Śmierci, zanim zostanie ona wykorzystana przez zwolenników Imperatora Palpatine’a.

Główny okres zdjęciowy do filmu rozpoczął się na początku sierpnia 2015 roku w Elstree Studios w Hertfordshire. Zdjęcia realizowano również na malediwskim atolu Laamu, na Islandii oraz w Jordanii.

Recenzja czytelnika

Poszedłem do kina z nadzieją, że zobaczę kolejny dobry film. Nie zawiodłem się nawet przez chwilkę, bo akcja porwała mnie od pierwszych minut. Czułem się jak dziecko, które zamówiło największy puchar lodów i utonęło w smaku.Nie żal mi było uciekających chwil, bo nie można się tu nudzić. Brak przesytu nadludzkich możliwości bohaterów, to największy atut filmu science fiction. Jedynie strzelający z łuku święty niewidomy mistrz (chiński aktor, odtwórca roli Lp men-a) jest do wybaczenia.

Końcówka lekko zaskakuje, ale przecież dostajemy „nadzieję” i… moc zostaje z nami.

Andrzej Piegat