REKLAMA

Płocki policjant zginął we wczorajszym wypadku

REKLAMA

W czwartkowym wypadku, do którego doszło w Dłużniewie, na DK10, zginął płocki policjant. Należał do Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku.

Przypomnijmy, do tego zdarzenia doszło w miejscowości Dłużniewo, na drodze krajowej nr 10.

– Według wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia, kierujący mercedesem podczas skręcania w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Niestety, 33-letni mężczyzna, na skutek odniesionych obrażeń zmarł na miejscu – przekazała nam mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji.

Jak potwierdzono, kierujący mercedesem 41-letni mężczyzna był trzeźwy. Z oświadczenia Komendy Miejskiej Policji w Płocku wynika, że zmarły motocyklista był policjantem.

– Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, iż wczoraj w wypadku na terenie powiatu płockiego zginął st. post. Kamil Dąbrowski z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku. Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych składają Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu insp. Waldemar Wołowiec oraz mł. insp. Rafał Szarwiński – dowódca SPPP w Płocku – czytamy na stronie mazowieckiej policji.33-letni st. post. Kamil Dąbrowski służył w Policji od 2,5 roku. Od początku służby był policjantem Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku. Dał się poznać, jako sumienny policjant i życzliwa osoba. Pozostawił w żalu rodziców i młodsze rodzeństwo.

Fot. KMP Płock

Nie żyje motocyklista ranny w wypadku na DK10 [ZDJĘCIA]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Maria says:

    Czy moderator strony, ze względu na szacunek dla rodziny zmarłego, mógłby wyłączyć możliwość komentowania tej tragedii, bo hieny szaleją. Z góry dziękuję za reakcję na moją prośbę.

  2. Anonim says:

    Szkoda w porządku człowiek wyrazy wzpulcucia dla rodziny osoba pełni szanowana i normalna spoczywaj w pokoju

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU