REKLAMA

Płocki lider nie może liczyć na transmisje w kwietniu…

REKLAMA

Zawiedzeni będą z pewnością kibice, którzy nie mają możliwości oglądania meczów swojej drużyny, zarówno na własnym stadionie, jak i na wyjazdach. Polsat przedstawił plan transmisji na cztery kwietniowe kolejki. Zespołu Wisły nie będzie w nich ani razu. 

PowiązaneTematy

Co tydzień kibice mogą za to oglądać popisy zawodników Arki Gdynia. Polsat transmituje wszystkie cztery najbliższe mecze gdynian. Ligowy średniak GKS Bełchatów będzie pokazywany trzykrotnie, a po dwie transmisje zaliczą Zagłębie Sosnowiec i Sandecja Nowy Sącz.

Czym kieruje się telewizja przy wyborze emisji spotkania? Z pewnością wielkością miasta, stadionem, atrakcyjnością spotkania… Spójrzmy na plan transmisji na najbliższe kolejki.

Kolejka 24
1 kwietnia 18:00 – Arka Gdynia – Pogoń Siedlce
3 kwietnia 12:45 – GKS Katowice – GKS Bełchatów

Kolejka 25
8 kwietnia 18:00 – Miedź Legnica – Arka Gdynia
10 kwietnia 12:45 – GKS Bełchatów – Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 26
15 kwietnia 20:30 – Arka Gdynia – GKS Bełchatów
17 kwietnia 12:45 – Zagłębie Sosnowiec – Sandecja Nowy SączKolejka 27 
22 kwietnia 20:30: Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia
24 kwietnia 12:45: Stomil Olsztyn – Zawisza Bydgoszcz

W tym czasie Wisła Płock rozegra spotkania kolejno z: Sandecją Nowy Sącz (2.04), Olimpią Grudziądz (8.04), Rozwojem Katowice (16.04) oraz Bytovią Bytów (23.04).

Pod uwagę trzeba wziąć oczywiście wymienioną wyżej atrakcyjność spotkania i liczbę widzów, którzy mogą potencjalnie obejrzeć mecz w telewizji. Niewątpliwie atutem Arki jest też nowy stadion – Polsat narzeka na trudności realizacji transmisji ze stadionu im. Kazimierza Górskiego.

Wisła ma szansę zagościć w kwietniu na szklanym ekranie – 30 kwietnia Wisła podejmie na własnym stadionie Stomil Olsztyn. Czy jednak pojedynki, bądź bo bądź, lidera tabeli z dobrze grającą wiosną Sandecją czy Bytovią są gorszymi od meczów ligowych średniaków (Katowice – Bełchatów) czy pikującego w dół Zagłębia z Sandecją? Oceńcie sami…

źródło: 90minut.pl

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU