Płocki detektyw: Szukaliśmy go również na bagnach. Co stało się z 25-latkiem?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Trwają poszukiwania 25-letniego Kyrylo Vozniuk, obywatela Ukrainy, który zaginął na początku listopada w Borkowie Kościelnym (powiat sierpecki). Młody mężczyzna poszedł na dyskotekę. Nagrania dowodzą, że z niej wyszedł, tu jednak ślad się urywa.

Jak informowaliśmy, według wstępnych ustaleń płockiego biura detektywistycznego, w sobotę, 4 listopada br. około godziny 22, Kyrylo poszedł na dyskotekę (Explosion) w miejscowości Borkowo Kościelne. Detektyw ustalił, że 25-latek przed godz. 1 w nocy wyszedł samotnie z dyskoteki, doszedł do drogi krajowej nr 10 i tu ślad się urywa. Wiadomo, że był po spożyciu alkoholu.

Do dzisiaj mężczyzna nie powrócił do miejsca swojego zamieszkania, nie skontaktował się również ze swoim pracodawcą. To właśnie Agnieszka Gogół, właścicielka cukierni w Sierpcu, w której Kyrylo pracował jako piekarz, zgłosiła jego zaginięcie 6 listopada, zatrudniła też prywatną firmę detektywistyczną z Płocka.

Poszedł na dyskotekę i zaginął. Rodzina prosi o pomoc

Detektywi przy pomocy śmigłowca przeszukiwali okolice dyskoteki. Jak wyjaśnia detektyw Jacek Dobrogoszcz, w pobliżu dyskoteki są tereny bagniste i rzeka, dlatego to tam właśnie rozpoczęli poszukiwania. W akcję zaangażowali się koledzy z pracy Kyrylo i inni ochotnicy, w sumie ponad sto osób. Niestety, jak na razie bez rezultatu.

25-latka poszukuje też policja, która zakwalifikowała mężczyznę do drugiej kategorii osób zaginionych. Wynika z tego, że, przynajmniej na razie, policja nie zakłada, iż mógł paść ofiarą przestępstwa albo jego życie może być zagrożone.

Rysopis: wzrost 185 cm, waga około 70 kg, oczy jasne, sylwetka średnia, twarz szczupła, włosy krótkie ciemny blond, na karku duży, charakterystyczny tatuaż w kształcie trójkąta.

W chwili zaginięcia ubrany był w szarą bluzę bez kaptura, jasne dżinsy typu jogger miodowe, siwe buty typu adidas, czapka dżokejka siwa Nike, kurtka ortalionowa z kapturem w kolorze granatowym. Charakterystycznym elementem mogą być również białe słuchawki wystające zza bluzy.

Jeśli widzieliście tego mężczyznę lub macie jakiekolwiek informacje o miejscu jego przebywania, przekażcie informację na numer telefonu 508-007-243 lub w najbliższym posterunku policji. Za potwierdzone informacje nagroda.

Kliknij i zobacz materiał TVN24 na ten temat

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji