Płocka policjantka skuteczna nie tylko na służbie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policjantka z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego z Komendy Miejskiej Policji w Płocku w czasie wolnym od służby zatrzymała poszukiwanego mężczyznę.

St. post. Magdalena Komorowska – płocka policjantka z trzyletnim stażem służby, ma już na swoim koncie zatrzymanie kilku sprawców przestępstw i wykroczeń na tzw. gorącym uczynku. Okazuje się, że dzielna policjantka także poza służbą nie zapomina, gdzie pracuje.

W czwartek, 5 maja, wracając do domu po służbie, zauważyła na ulicy poszukiwanego przez płockich policjantów mężczyznę. Funkcjonariuszka nie zlekceważyła tego faktu, skontaktowała się telefonicznie ze swoimi dwoma kolegami, którzy również byli po służbie i znajdowali się w niewielkiej odległości od niej, oraz poinformowała dyżurnego o poszukiwanym.

Jeszcze przed przybyciem policyjnego patrolu interwencyjnego, funkcjonariuszka wspólnie z kolegami zatrzymała zaskoczonego tym faktem poszukiwanego. Mężczyzna został przekazany przybyłym na miejsce policjantom, którzy przewieźli go do Komendy Miejskiej Policji w Płocku, a następnie został on przewieziony do Zakładu Karnego w Płocku, gdzie rozpoczął odbywanie kary.

– Traktując w taki sposób pracę w policji,  st. post. Magdalena Komorowska pokazuje, że praca w tym zawodzie nie kończy się z chwilą zdjęcia munduru. Jest to służba, która trwa 24 godziny na dobę i zawsze trzeba być przygotowanym do podjęcia policyjnych działań – mówi rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji