REKLAMA

Płocczanka zatrzymana przez policję. Handlowała narkotykami

REKLAMA

Policjanci zatrzymali na jednej z płockich ulic 29-latkę handlującą narkotykami. Funkcjonariusze znaleźli przy niej metamfetaminę.

Do zatrzymania 29-letniej kobiety doszło 19 kwietnia. Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu płockiej komendy, zwalczający przestępczość narkotykową, w ramach operacyjnych działań ustalili, że młoda płocczanka może posiadać narkotyki, jak i również handlować zabronionymi substancjami.

– Te ustalenia potwierdziły się dość szybko, ponieważ 29-latka miała przy sobie sześć zawiniątek folii aluminiowej z zawartością metamfetaminy, a w jej mieszkaniu policjanci ujawnili kolejne narkotyki. W sumie operacyjni zabezpieczyli około 40 gramów metamfetaminy – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.Podejrzana o posiadanie narkotyków 29-latka usłyszała w płockiej komendzie zarzuty nie tylko posiadania, ale również handlu narkotykami. Grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. PolakRodak says:

    No tak zmarnujecie jej 10 lat żucia za to że miała meta amfetaminę a przypominam że alkohol bardziej szkodzi i uzależnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU