REKLAMA

Kierowca przekroczył prędkość. Był pijany

REKLAMA

Nie tylko przekroczył prędkość, ale i wsiadł za kierownicę po spożyciu alkoholu. Mieszkańcowi powiatu płockiego grozi do 2 lat więzienia, kara finansowa i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

We wtorek, 28 września po południu na ul. Harcerskiej policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego płockiej komendy zatrzymali kierowcę renault, który przekroczył prędkość o 23 km/h.

PowiązaneTematy

– W trakcie legitymowania mundurowi wyczuli od kierowcy alkohol. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało w organizmie mężczyzny blisko promil alkoholu. 53-letni mieszkaniec powiatu stracił już uprawnienia do kierowania, a przed nim kolejne konsekwencje prawne i finansowe – przekazała podkom. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji.Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do dwóch lat, a także sądowy zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka kara finansowa

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Xxx says:

    Czemu nic nie słychać o pijanym kierującym mercedesem w Płocku od Winiar do skarpy z 18/09/2021 ? Czyżby układy czy nieznalezienie sprawcy….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU