REKLAMA

Płocczanin kradł i podpalił drzwi klatki schodowej. Teraz stanie przed sądem

REKLAMA

Kradł głównie perfumy, alkohol i produkty przemysłowe. 28-letni mieszkaniec Płocka otrzymał już zarzuty kradzieży i podpalenia drzwi do klatki schodowej na osiedlu Miodowa.

Do zatrzymania mężczyzny przez policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu doszło w ubiegłym tygodniu. 28-letni płocczanin podejrzewany był o liczne kradzieże oraz podpalenie drzwi do klatki schodowej. Jak wyjaśniają policjanci, mężczyzna kradł w wielu sklepach na terenie miasta oraz powiatu płockiego. Najczęściej jego łupem padał alkohol, perfumy oraz artykuły przemysłowe. Podczas kradzieży wchodził do sklepów, chował skradziony towar i po prostu wychodził ze sklepu.

PowiązaneTematy

– Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu postawili kres tym złodziejskim zwyczajom. Ustalenia policjantów doprowadziły do zatrzymania 28-latka i przedstawienia mu kilku zarzutów, dotyczących kradzieży. Ponadto, w trakcie realizacji funkcjonariusze ustalili, że w kwietniu na osiedlu Miodowa mężczyzna podpalił drzwi do klatki schodowej. Również i za ten czyn podejrzany usłyszał zarzut wyjaśnia mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji.Na wniosek płockich policjantów, prokuratura zastosowała wobec mężczyzny policyjny dozór. Teraz płocczanin 5 razy w tygodniu będzie musiał stawiać się do płockiej komendy, a za wszystkie popełnione czyny odpowie przed sądem.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU