Płoccy trenerzy pojadą na prestiżowe szkolenie do Barcelony

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W przyszłym tygodniu dwóch trenerów z klubu sportowego Królewscy Płock wyleci do Barcelony, gdzie wezmą udział w prestiżowym, międzynarodowym kursie SoccerCat.

Płoccy trenerzy wylecą w poniedziałek, 10 lutego i będą uczestniczyli w pięciodniowych zajęciach. Oprócz nich w szkoleniach wezmą udział także trenerzy ze Stanów Zjednoczonych, Finlandii, Estonii, Belgii i innych klubów z Polski. Uczestnicy będą szkoleni w zakresie rozwoju piłkarskiego zawodników w wieku 6-13 lat. – Już nie możemy się doczekać – przyznał Adam Blidzewski, jeden z płockich trenerów. – Cieszymy się, że tematyka kursu wpasowuje się w to, co robimy na co dzień. Poza tym wiedzą będą się dzielić trenerzy w przeszłości pracujący z Fabregasem, Pique, Puyolem, Jordi Albą czy Bojanem Krkiciem.

W programie szkolenia dla trenerów znalazła się m.in. wizyta w nowej La Massi, czy zwiedzanie Camp Nou. Uczestnicy zasiądą też na trybunach podczas meczu FC Barcelona – Rayo Vallecano w ramach rozgrywek Primera Division. Na prośbę Hiszpanów płocczanie zabierają ze sobą sprzęt do trenowania. – To wszystko skończy się pewnie jakimś meczykiem – wyjaśnia z uśmiechem Mariusz Gałka, drugi z trenerów.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji