Płoccy szczypiorniści po ślubowaniu olimpisjkim

0

Niebawem rozpoczynają się igrzyska w Rio de Janeiro. W dniach 6-21 sierpnia Polacy powalczą tam o medale. W sportowych zmaganiach zobaczymy także zawodników Orlen Wisły Płock – Adama Wiśniewskiego i Michała Daszka.

Wczoraj polscy sportowcy złożyli ślubowanie przed wylotem na Igrzyska Olimpijskie. Największa grupa sportowców ślubowała pod okiem Prezydenta RP.

– Niesamowite wrażenie być tutaj i składać swoje pierwsze ślubowanie olimpijskie – mówił po uroczystości Adam Wiśniewski.

Chorążym całej ekipy olimpijskiej będzie szczypiornista, Karol Bielecki. To wielkie wyróżnienie dla całej reprezentacji Polski w piłce ręcznej.

– Nasza forma rośnie – podkreślił płocki szczypiornista.

Polacy zmierzą się w grupie B ze Słowenią, Szwecją, Brazylią, Niemcami oraz Egiptem. Pierwszy mecz podopieczni Tałanta Dujszebajewa rozegrają 7 sierpnia z Brazylią.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje